Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elég gyakran a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elég gyakran a barátomnál alszok és mikor eljövök tőle és nem tudom, hogy legközelebb hány nap múlva fogom látni akkor kb. pánikba esek.

Figyelt kérdés
Ilyenkor nincs semmihez se kedvem, csak vagyok és próbálom átvészelni a következő találkozásig. Mihez kezdjek, mert ez így nem egészséges.
2011. jan. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is. Teljesen depresszióba tudok esni néha. Nagyon rossz.

Találni kell magadnak elfoglaltságot, ami le is köt, meg a fölös energiáidat is levezeti. Én pl futok...

2011. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
túlságosan belé vagy esve, tartsátok a kapcsolatot, az talán segít
2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj pl. olyasmit, amit addig csináltál a szabad idődben, amíg nem volt barátod... Akkor meg csak ültél a szobádban és vártad a szőke herceget fehér lovon? Gondolom nem :) Mondjuk nekem pl. nincs időm erre gondolni, pedig hasonló helyzetben vagyok (csak nem gyakran alszok nála...), mert rengeteg a tanulnivalóm... Ha nem lenne, akkor is lenne mit csinálnom, mert jelenleg majdnem minden szabadidős tevékenységről lemondtam, hogy az egyetemen is minden rendben legyen és a barátomra is legyen elég időm (ne csak heti 2 óra...). Talán Neked több időd van, amíg nem vagytok együtt, hódolj a hobbijaidnak. 20/L
2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanez van velem is, azt hittem csak én vagyok ilyen :) egyébként nálam az a baj, hogy nem vagyok valami barátkozós típus, ezenkívül pedig nem tudom mit csináljak, sokat tanulok tehát majdnem mindig hulla vagyok, a maradék energiáimat meg a találkára gyűjtöm :D
2011. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezd meg tőle mikor találkoztok legközelebb
2011. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindig tudja előre, h pl. tanulás mellett mikor ér rá:S De legalább mikor tudom, h mikor talizunk, akkor nem vagyok olyan elcseszett. Az a baj, h ilyenkor semmire se tok koncentrálni, se tanulás, semmilyen hobbi...:S
2011. jan. 1. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!