Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Itt nem 20 km-re gondolok, hanem 200-300 km-re vagy akár többre. Meddig bírnátok ki, hűségesek maradnátok-e meg ilyesmikre vagyok kíváncsi. Tapasztalatok is jöhetnek!
2011. márc. 19. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt... 5 hónapig tartott mindössze. Megcsalás nem volt egyik oldalról sem. 1000 km. Hosszú távon nem lehet bírni sajnos, nekem ez a tapasztalatom... 20/L
2011. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
46%
nekem most lett vége egynek mert mást is tarott mellettem és rendszeresen félrek....t de ha szeretitek egymást mért ne nekem fél évig tartott. De ez nem általános ha szeretitek egymást bármi jöhet hurrikán özönvíz vagy vulkán :)
2011. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát csak kíváncsiságból kérdeztem :) Köszi második!
2011. márc. 19. 22:27
 4/15 anonim válasza:
nem érdemes a távkapcs... nagyon kevesen jönnek ki belőle jól.. én is megszívtam vele.. ha lehet inkább keress közeli nőt/pasit..
2011. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én 5 hónapja élek távkapcsolatban,nehéz nem mondom h nem az,de bízom a páromban, ő is bennem,minden hétvégén találkozunk,pedig v 300km választ el minket.Nagyon szeretem ,és néha falat vakarom annyira hiányzik,de mindennél többet ér mikor újra látom, persze csak akkor működik h ha mindkét fél ugyanúgy akarja, ugyan annyit tesz érte h működjön,és nem sajnál rá sem időt sem energiát.

19/L

2011. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt távkapcsolatom, amikor a volt barátom külföldön dolgozott,és 3 hónap után, mikor hazajött, már szinte furcsa volt.....az ember hozzászokik az egyedülléthez, és ami eleinte szenvedés volt (a hiányérzet) nos amikor ez állandósul és megszokod, a szenvedés eltűnik és jobban leszel, (ez pszihológia)de ezzel párhuzamosan az érzelmek a feledés homályába kezdenek veszni....

3 hónap után mikor visszajött a barátom, furcsa volt és a szerelem lángja is alább hagyott részemről.....ő ezt rögtön megérezte és emiatt is döntött úgy, nem megy vissza.....végül is lehet, hogy neki jobb lett volna, mert emiatt később még nehezebb anyagi helyzetbe került, nem volt se pénze, se munkája, banki hitelt kellett fölvenni hogy enni tudjon, a többit már nem sorolom, de már a kilakoltatásnál tart....emiatt is lett vége


A lényeg: a véleményem az, hogy fél évig bírják a távkapcsolatok, utána már ez a hiányérzet annyira állandósul és a világ ami körülöttünk van, olyan ütemben változik, hogy a régi feledésbe merül....az érzések elmúlnak, kihűlnek, és újramelegíteni őket már nem jó, ahogy a mondás tartja fölmelegítve csak a káposzta jó.....

2011. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami: a távkapcsolatot mindkét félnek akarni kell!!! Ezt sose feledd!!!

Ha a párod vagy te később úgy döntesz, hogy kiszállsz, mert vegyük a legegyszerübb példát: a szerelem lángja elhamvadt és az érdeklődés más irányba húz, a másik már hiába akarna....VÉGE. És ez nagy csalódás lesz annak a részéről, aki hiába várt akár éveken át és a végén jön rá, fölösleges volt, jobban járt volna ha új kapcsolatba kezd..........én emiatt nem várnák csak max. fél évet és utána leülnék, és szépen végig gondolnám, minden dolgot összevetve, érdemes-e még tovább várni....

2011. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen nem akarok úgy járni mint a káposzta, úgyhogy még kibírom mert mi jól megvagyunk, Azért köszi, hogy írtatok!
2011. márc. 19. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Mi másfél hónapja élünk távkapcsban, szerintem hülyeség azt mondani, hogy fél évet bír ki a dolog és automatikusan KO, vége lesz a kapcsolatnak.

Úgy alakult az életem, még van belőle 11 hónap.

A távolság csak 120 kilométer, de az nehéz a dologban, hogy egy országhatár választ el, és elég drága az utazás.

2 hetente rosszabb esetben 3 hetente tudunk talizni, de van, hogy csak félnapra, éjszakára.

Ami borzasztóan kevés, de én szeretem ő is, és maximálisan megbízunk egymásban. Kifogjuk bírni! :)

Mert úgy állunk hozzá, hogy minden csak rajtunk múlik. :)

2011. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

De persze van olyan, amikor péntek estétől vasárnap estig együtt vagyunk, előző voltam. :)

Állj pozitívan a dolgokhoz, és beszélgessetek sokat, a nyílt őszinte kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban, hogy mindent megtudjatok beszélni értelmesen.

2011. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!