Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám felizgatni barátomat? Milyen újítást tudnék bevezetni?

Figyelt kérdés
Általában hogyha kettesben vagyunk állandóan ölelget meg csókolózunk ,nagyon imádom. De kéne valami újítás vagy valami ilyesmi, ami jó lenne neki... DE! Nem szeretném leszopni! amúgy 2 és fél hónapja vagyunk együtt. és 14,5 éves vagyok :D
2011. márc. 19. 23:17
 1/8 Futurare ***** válasza:

Gyagyás vagy?

Miért kellene bármit is tenned?

2011. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert kezd olyan unalmassá válni... Vagy talán nem is az unalmas rá a megfelelő szó. Nem tudom , csak úgy csinálnék valami újat!
2011. márc. 19. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
simogasd ott és puszilgasd ott ahol jól esik a barátodnak:)
2011. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Futurare ***** válasza:
Az jogos ennyi idősen. Viszont én a helyedben inkább bungeejumping-olnék, ha izgalom kell, mert a szexuális élet kiteljesedése még korai. Szerintem. Ja, meg csak két és fél hónapja vagytok együtt, ami nem egy emberöltő... véleményem szerint csak várj még az ilyenekkel.
2011. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem --> süket nagyinál dugni, miközben ő csinálja nektek a teát.
2011. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 éves vagy? Uhh..erre inkább nem mondok semmit. Még hogy felizgatni? Na menny a..
2011. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
58%
Előző! miért mibajod? ha szeretik egymást? figyi vannak akik 12 évesen már nem szűzek! szóval 14 évesen ez már normális, ilyenkor kezdődik a petting meg ilyenek... gondolom te vmi gyökér lehetsz, aki még sohase volt igazán szerelmes -.-
2011. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előzővagyok. :) am azt ajánlom, hogy a nadrágjába nyúlj be de az alsógatya alá még ne ( ha neked ez még túl gyors) és kezd el simizni :) aztán majd kis idővel nyulj be ;)
2011. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!