Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám felizgatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám felizgatni a barátomat?

Figyelt kérdés
Most sajnos csak neten tudunk beszélni egy jó ideig. De addig is szeretném izgatni a fantáziáját:P Persze, nem közönséges és alpári szövegekre vagyok kíváncsi a hülye poénok is feleslegesek, olyat amit tényleg tudok hasznosítani. Köszönöm szépen:D
2011. szept. 23. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom milyen régi/mély a kapcsolatotok, de ha olyanokat írsz neki, hogy "Úgy odabújnék hozzád", vagy "Úgy kívánlak" stb. Ezek nekem mindig bejönnek. :)
2011. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Szexi foto? :) sztem az mindig beválik :D
2011. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne fotót! Azt soha! Még a végén a napiszaron találod magad.
2011. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég mély a kapcsolatunk:). Képet azt nem küldök, mert vettem egy szexi fehérneműt és abba leszek az első estén amikor haza jön. Jobb, ha már rég nem látott és úgy öltözök be:D
2011. szept. 23. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is attól tud megőrülni a párom, hogy ha "kívánom" ő pedig nem tud azonnal idejönni. :) Elég csak pár mondat arról, hogy mennyire szeretnék már együtt lenni vele (olyan értelemben) és már teljesen ki is van :)
2011. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz! Ha felizgatod, akkor valahogy le kell vezetnie a "feszültséget", és lehet, hogy 1x megunja a meleg tenyeret.
2011. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogja.:) Szereti, ha direkt provokálom ilyenekkel:D
2011. szept. 23. 11:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy vettél valamit, amit felveszel, de nem Te szeretnéd levenni :)
2011. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írd meg neki sms-ben hogy nyertél a Lotton és soha többet nem lát téged...ezzel biztosan felizgatod :))) Bocsi :)
2011. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

16:07

ez a hülye poénok kategóriába tartozik és abból is elég unalmas

2011. szept. 23. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!