Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel leeht egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel leeht egy csajt megszólítani, hogy ne küldjön el melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Finoman szólva az önbizalom nem vet szét engem. Nem tudom,miként tudnék egy csajt leszólítani.
2011. márc. 21. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

"Szia, hazavihetlek az új Lexusommal? Közben megihatnánk egy kávét az Astoriában. Van kedved?"

Tuti siker.

2011. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha,ha,ha
2011. márc. 21. 13:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem vagyok idevalósi, megmutatnád merre laksz?

Kezd egyszerűen egy Szia-val. Ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor nem fog elküldeni. De ha nem akar beszélgetni, fejen is állhat az ember, akkor se.


(Amúgy ilyen önbizalom és a kapcsolatok építéséről a Nicholas Viktor-nak vannak anyagai, youtube-on, meg e-book-ban.)

2011. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Utcán kevés csaj ismerkedik. Dizsiben meg úgyse hallja. :) Kell hozzá egy megjelenés is elsőre, ezzel nem azt mondtam, hogy jóképűnek kell lenni, hanem arra gondoltam, hogy ápolt, jól öltözött (nem feltétlen öltönyös), stb.
2011. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja,ismerem. Hülyeség. Hülyét kapok Nicholas izétől,meg a sok önjelölt Casanovától. Nem lenne egyszerűbb önmagunkat adni,mint mindenféle trükkel becserkészni egy lányt?
2011. márc. 21. 14:00
 6/22 PT-Daniel ***** válasza:
77%

Ezt lehet gyakorolni, de nem begyakorolni.


Attol függetlenül, hogy nem vall tulzott kreativitasra, ha ledaralod a betanult kis mondokadat, nem a sajat szemelyisegedet tükrözi.

Ha meg esetleg meg is mosolyogtatja, utana hogyan folytatod a szerepet?


Viszont, ha kerdesed nem konkretumra vonatkozott, akkor a következöt tudom ajanlani:

A köszönes egy öszinte (nem eröltetett es nem is vigyor!) mosoly es egy "Szia". Ezt nem kell tulragozni. Legyen laza a tartasod, ne babralj a kezeddel, labfejed enyhen mutasson kifele es tartsd tisztelben az intimzonajat.


Azutan kerdezz töle valamit. Arra, ha nem vagy tul spontan szemelyiseg, tenyleg felkeszülhetsz. Legyen egy könnyed, semmikeppen sem tul szemelyes, nyitott kerdes. (Tehat ne egy Igen vagy Nem-mel megvalaszolhato).


Ez a beszelgetes legyen felszines, könnyed es föleg rövid. Ne nyomulj, csak keltsd fel az erdeklödeset. A vegen, ha a helyzet ugy adodik, te add meg a telefonszamodat es mond meg neki, hogy örülnel, ha jelentkezne. Ez önmagaban (meg, ha nem is igy van) önbizalmat, ugyanakkor tapintatossagot is sugaroz.


Es a vegen a legfontosabb: Minden lanynak fontos a humor! De oriasi a különbseg, hogy rajtad, miattad vagy veled nevet. Vonzo az önironia, de ügyelj arra, hogy közben ne alazd magad. Pl., ha szamodra kinos a hianyos önbizalom, ne ezt tett nevetseg targyava, mert neked fog rosszul esni, ha viccesnek tartja. Inkabb olyat, amin te is tudsz nevetni es tökmindegy neked. Pl. jo tema erre a fözes vagy a parkolas. Elsö hangzasra mindegyik egy kicsit szexistanak tünik, de valojaban a fözesi kiserleteid kudarcaval azt jelzed, hogy legalabb hajlando vagy probalkozni, azzal ha beismered egy lany elött, hogy egy Smarttal sem tudnal tolatva parkolni, megmutatod, hogy nem tartod magad a ferfidominans szokasokhoz.


Sok sikert kivanok.


Es mindig tartsd szem elött, hogy akar 1000 kosar is megeri, ha az 1001-edik lany, akit meg mertel szolitani, az igazi!

2011. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A felét nem értettem,amit az utolsó írt,de azért köszi.
2011. márc. 21. 14:05
 8/22 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Na jo, hosszu volt a hetvege! Kisse megneheziti az is, hogy nincsenek ekezeteim es nem a magyar az anyanyelvem.


De szivesen megmagyarazom, amire kivancsi vagy es esetleg nem ertetted meg. Szoval bocsanat, ha kicsit összefüggestelen lett, de igy is sokat kellett irnom.

2011. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem kell. Bennem van a hiba :(
2011. márc. 21. 14:20
 10/22 anonim válasza:
100%
onbizalom kell ha az nincs a csaj egybol ki szurja es el kuld. es mosolyogj amikor oda mesz hozza ez is fontos ;)
2011. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!