Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel leeht egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel leeht egy csajt megszólítani, hogy ne küldjön el melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Finoman szólva az önbizalom nem vet szét engem. Nem tudom,miként tudnék egy csajt leszólítani.
2011. márc. 21. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle mivel lehetne levenni a lábáról. Ha elmondja, akkor tedd azt, ha nem éllj tovább...
2011. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Dobd be a: 'jó a segged, köll kóla?' szöveget! ;)
2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van aranyered?

2011. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok "hasznos" választ. :S
2011. márc. 22. 11:38
 15/22 koltt ***** válasza:

Na várj először azt kéred hogy mondjunk olyan szöveget, amitől a csaj nem küld el, azután meg hogy kapsz némi segítséget jön ez:


A kérdező kommentje:

Ja,ismerem. Hülyeség. Hülyét kapok Nicholas izétől,meg a sok önjelölt Casanovától. Nem lenne egyszerűbb önmagunkat adni,mint mindenféle trükkel becserkészni egy lányt?


Hát te kértél szöveget, vagy egyszerüen add önmagad, de akkor ne mástól kérdezd hogy azt hogy kell.

Nem veszed észre az ellentmondást?

2011. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én nem ilyenh idióta válaszokat vártzam,mint pl az aranyeres. Ezek komolytalan feleletek.
2011. márc. 22. 13:20
 17/22 anonim válasza:
100%
Én vagyok a kólás. Mit vársz? Egy csajnak nem szövegeket kell bedobni amit a gyakorikerdesek.hu-n szedsz össze, hanem tetszened kell megjelenésben, viselkedésben. Szerintem enélkül bedobhatsz akármilyen dumát...
2011. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most az a gondod, hogy nincs önbizalmad? Azt belőlünk nem fogsz tudni meríteni, csak magadból..
2011. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na,ja. Azon vagyok. Valami nyitószöveg azért kéne. A szia. Hogy s mint? elég gáz. Meg nem leeht továbbgörgetni.
2011. ápr. 5. 11:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez helyzettől, csajtól és még sokmindentől függ. Nincs olyan univerzális szöveg, ami minden csajnál egyformán beválik és mindenki a karodba fog omlani tőle. Kreativnak kell lenned, spontánnak, kell jó helyzet és személyiség felismerő kézség. Meg egy nagy adag önbizalom. Inkább ezekett kapard elő magadból, ahelyett, hogy mástól várod a megoldást. Igy soha az életbe nem fogsz leszólitani egy csajt se.
2011. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!