Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nekem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nekem és a barátnőmnek ugyanaz a fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Mindketten bejövünk a fiúnak.Összejöjjek a sráccal vagy hagyjam??Segítsetek!!!
2009. febr. 23. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikőtök se jöjjön vele össze.Ha még akkor ezzel valamelyikőtök elárulja a barátságát.
2009. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjetek oda mind a ketten egyszerre hozzá, mikor egyedül van - és mondjátok meg ezt neki. Döntsön ő. De adjatok időt neki! Ne ott helyben kelljen döntenie!
2009. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sztem nem jó ötlet ez a menjünk együtt oda hozzá dolog. Sőt.... Ez több irányból is rossz döntés, 1 a srác tételezzk fel választ egyet, a másik lánynak rosszul fog esni, és a barátságotoknak is árt, nem is kicsit. 2, a srác mennyire lehet komoly, ha mindkettővel kavarna.

Amúgy meg ha ilyen kis délutáni dolog és mivel barátnők vagytok osztozzatok vele egy alkalomra, az biztos bejönne neki :)

2009. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz szitu! Én nem kockáztatnám a barátságot (ha az tényleg jó barátság) egy fiú miatt. Annyi srác rohangászik még a világban....
2009. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na de a másik oldala meg az, hogy egy jó barátság, egy "pasi" miatt (ahogy ti mondjátok) nem kellene, hogy elromoljon... Mert arról senki sem tehet, hogy ki tetszik meg neki... Avval miért ásom el magam, ha a fiú engem választ? Vagy nálam ugyan nem ásná el magát a barátnőm, ha a fiú őt választaná... És akkor mi van ha mindketten szenvednek, mert jajjdetetszikafiú , de nem lehet egyiküknek sem, mert barátok! És ha ez valóban csak egy pasi, akkor tényleg nem kell irigyelni, megutálni emiatt a barátot.
2009. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!