Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nekem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nekem és a legjobb barátnőmnek ugyanaz a fiú tetszik?

Figyelt kérdés

Persze a barátnőm ezt nyíltan nem mondja ki mert neki barátja van, több mint fél éve. Viszont ez az osztálytársunk akiről szó van nagyon bejön nekem, de ő inkább a barárnőmre nyomul aki nem is igazán utasítja el a közeledését. (most nem arra kell gondolni hogy csókolóznak vagy hasonló,ott még azért nem tartanak). Elég rossz érzés amikor ott lógnak egymáson én meg bambán nézek ki a fejemből mert igencsak feleslegessé vállok (ilyenkor el is megyek máshova). Persze a barátnőm utána jön ezerrel nyalni,mert szerintem gondolja hogy nekem roszul esik mert tisztába van vele hogy nekem bejön a srác. Semmi baj a barátnőmel mert nagyon jól megvagyunk meg minden de most mégse vághaton hozzá "szálljatok le egymásról, mert neked amúgyis barátod van te büdös ri.banc" Próbálok olyankor nem is rájuk figyelni meg semlegesen a dolgokhoz állni,de a durcit a barátnőm mindig észreveszi aztán meg jön a mézesmáz....

Amúgy a pasi engem utáll és nap mint nap hallgatnom kell a megjegyzéseit. Ha meg leállítom folytatja...ergo a barátnőmet szédíti engem meg kutyába se néz...

Mi legyen?


16/L


2010. márc. 22. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor miért is tetszik? én vagyok csak oylan hülye hogy oylanok tetszenek vagy érdekelnek akik kedvesek hozzám? :|
2010. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na de kérlek, milyen barátnőd van neked? Ott a pasija, és a legjobb barátnőjének a... "kiszemeltjére" nyomul? És még jópofizik? Szerintem nyugodtan utalhatsz rá neki, hogy paraszt módon viselkedik.
2010. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző: igen csak te:D én is voltam már hasonló helyzetben...de le kell tojni a fejét a pasinak...a barátnőddel pedig beszélgess el ezen mert ez így nagyon nem jó..
2010. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi.. előző előző xD
2010. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

"Persze a barátnőm utána jön ezerrel nyalni,mert szerintem gondolja hogy nekem roszul esik" ebből a mondatból nem azt vonom le hogy ennyire jóba vagytok.Mert a barátok nem basznak ki egymással szándékosan:)

De ha rosszul értelmeztem,akkor szeritnem felejtsd el a fiút ha nem szereted ugysem csak bejön,hiszen egy barátság lehet örökre szóló de egy fiu ezt ne akadályozza meg:)

2010. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj mindenki azzal jár akivel akar. Arról ő/k nem tehet/nek hogy neked is tetszik, illetve hogy ők tetszenek-e egymásnak. Nem szabadhatod meg hogy a barátnőd kivel jöjjön össze. Ha ők jól megvannak együtt akkor ez van. Neked majd lesz más. Ha emiatt utálod a barátnődet akkor te vagy buta. Ne legyen a barátnőd ha zavar hogy az érzelmeket nem lehet irányítani aszerint hogy "hm ez tetszik akor a brátnőmnek akkor én utálom, hm ez nem tetszik egyik ismerősömnek sem akkor nekem tetszik...".
2010. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok amúgy meg ki az a hülye aki olyan pasival akar járni aki utálja? Aztán meg jöttök ide hogy miért ilyen szemetek a pasik, meg hogy kics*sztek veletek közben meg a sok normális, kedves pasit utáljátok! Ideje felnőni!

18L

2010. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16.48- oké lenne amit mondassz ha annak a ri.bancnak nem lenne pasija..:)
2010. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindig az van hogy a fiú meg utána. Ő magától sose. Néhány osztálytársunk már tett is neki negjegyzészt amire ő csak annyit mond : "de hát mindig ő jön oda"
2010. márc. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!