Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta, hogy olyan vagyok, mint Takács Nikolas, azt vehetem úgy, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy szerintem egyáltalán nem, ő meg azt mondta, hogy dehogynem, olyan a kisugárzásod, mint neki, utána meg rámmosolygott és egy ideig a szemembe nézett..most ez jelentheti azt, hogy bejövök neki?
2011. márc. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Fúúúj , te annak milyen irritáló feje van! Remélem csak a csaj szerint nézel ki úgy!
2011. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem nézek ki úgy:D
2011. márc. 21. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó :D
2011. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bzievagy?
2011. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az elég gáz ha úgy nézel ki :D
2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meleg-e az?
2011. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tuti nem tetszel neki, csak szívat. Kis ál-dicsekvő.


Bár hogy ráhasonlítani jó vagy sem az részletkérdés kinek bejön kinek nem.

2011. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra célzott, hogy olyan vagy, mint Takács Nikokas.
2015. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!