Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire balek lennék? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire balek lennék? Miért nem jön el velem egy lány sem sehova?

Figyelt kérdés
Írtam több lánynak is üzenetet badoon-n keresztül, mondván ott olyanok vannak akik tényleg egyedülállók nagy többségükben. Azonban senki sem ír vissza, csak megnézi az adatlapomat és kész. Mi lehet a baj?
2011. nov. 7. 23:39
1 2
 1/16 Darkey ***** válasza:
Hát, lehet nem jössz be nekik. Vagy pedig nem tudnak írni neked valamiért:D Próbálkozz FBn... vagy chat.hu
2011. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem jobban járnál ha személyesen ismerkednél..
2011. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van aki visszaír, de elutasítást.
2011. nov. 7. 23:42
 4/16 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy kevés lány ismerősöm van és nem tudom hogyan menjek oda egy teljesen idegenhez. :/
2011. nov. 7. 23:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első mondat a legnehezebb...úgy biztos nem célravezető, ha azzal indítasz hogy tetszik és csinos meg bejön stb...Barátkozni kell sok lánnyal, és akkor körvonalazódik úgyis, hogy ki illene hozzád, és akkor már ha ismered kicsit akkor nem a nulláról kell elkezdeni, és úgy egyszerűbb. A hangsúly a barátkozáson van, nem pedig a nyomulásról. Szerintem az is gáz amikor fél óra beszélgetés után megkérdezed hogy szimpinek talál-e..
2011. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt egyszer... a baj az, hogy a lányok naponta 10+ üzenetet kapnak a társkereső oldalakon mindenféle random fiúktól (akiknek a többsége nyomulós/rosszarcú/kukis képet küldözgető), ezért megtehetik, hogy nagyon erősen válogassanak (magyarán szólva tényleg csak a fehér lovas hercegnek írnak vissza). Ne vedd rossz néven - arra is nagy esély van, hogy egyáltalán senkinek nem válaszolnak.


Amúgy én is a való életet javaslom, mindennél hatásosabb. Az önbizalmadat tedd rendbe, és akkor majd mennek rád, még csak beszélgetni sem kell tudnod velük különösebben :) 20/F

2011. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De előre milyen közös téma lehet egy idegennel vagy miről lehet beszélni vele?
2011. nov. 7. 23:57
 8/16 anonim ***** válasza:

De előre milyen közös téma lehet egy idegennel vagy miről lehet beszélni vele?


Na igen nekem sincsennek barátaim akik között tudnék összejönni bárkivel is, és ez a kérdés engem is érdekelne. :) Egyáltalán van-e esély arra, hogy idegen lány szóba elegyedjen velünk?

2011. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozóhelyekre,és onnan minden jön magától. Meg ha picit is helyes vagy, vagy van benned vmi, ami a többi pasiban nincs, akkor csak figyelni kell, és alakul minden magától. Tapasztalat.
2011. nov. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a többi pasiban nincs VAGY ritka vonás* így pontosabb
2011. nov. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!