Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guilelessgirl17 kérdése:

Szerintetek miért vagyok ennyire féltékeny? De sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni ilyen vagyok és már néha engem idegesít hogy miért csinálok állandóan vitákat ebből.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ó hát ezzel sajnos nem vagy egyedül. :)

Gondold át, hogy van-e rá tényleges okod, és mindenképp beszélj erről a pároddal, különben csak emészted magad és az nem jó.

2011. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) hát majd igyekszek. az a szerencsém hogy a barátom megért mert ő is féltékeny típus de én még az átlagnál is jobban minden kis izén felkapom a vizet ... ilyenkor szoktam magamban 3.ig számolni és utána válaszolni xD néha megy néha nem :/
2011. nov. 17. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Új a kapcsolat? Mert akkor, az lehet hogy nagyon odavagy érte és ösztönösen félted, akár ok nélkül is. Ezen majd az idő változtat, amikor leülepszenek az érzések! Ha alaptalan az aggódás, akkor ne terheld ezzel őt, mert megmérgezi a kapcsolatot! Jó tanács! ;)
2011. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert szeretsz valakit és szeretnéd megtartani


meg kell változnod, mert tönkre teszi a kapcsolatot a féltékenység


önbizalomhiány a féltékenység forrása, de gondolj bele, hogy ha együtt vagy valakivel, és pont téged választott sokmillió lehetőség közül akkor annak van oka, és nem kell féltékenykedni

az ember társas lény, beszélhet más másnemüekkel, sőtt meg is nézheti a kínálatot.. :)

2011. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Liryy köszi szépen a válaszodat :) nem új a kapcsolat már fél éve együtt vagyunk és ennek nagyon örülök és boldog vagyok vele <3 azt hiszem ő az igazi és bolondulok érte :$ és lehet igaza van a második válaszolónak hogy ennek valami oka hogy engem választott és szeret annak ellenére hogy néha vitázok vele apróságokon.^^ és büszke vagyok rá hogy kitart mellettem xD nem vagyok könnyű eset bevallom és ezt ő is tudja
2011. nov. 17. 14:48
 6/8 A kérdező kommentje:
ti mit vesztek karácsonyra a barátotoknak/barátnőtöknek/szülőknek ?? esetleg készítetek valamit ?? *--*
2011. nov. 17. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem gondolkoztam rajta, de lehet rendelni netről olyan cuccokat, amiket személyessé lehet tenni pl fényképpel, szöveggel! Szerintem az bejön!
2011. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mondjuk még van idő bőven xD messze van még a karácsony ...^.^
2011. nov. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!