Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Simogatás, ölelés, puszi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simogatás, ölelés, puszi. Ezekkel tudom éreztetni, hogy télleg szeretem? 17f a lány 16

Figyelt kérdés

Szombaton talizok egy lánnyal. Elmondtam már neki,hogy szeretem és ő is azt mondta,hogy igen ő is.

De ezt csak msn-en mert sürgősen el kellett mondanom különben nem beszél velem..

Na most szeretném neki ezt élőben is tudatni csak nem mondani hanem inkább tenni.

Miket tudok csinálni,hogy észrevegye,hogy szeretem és áááá megőrülök néljküle


2011. márc. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét és mondjad, hogy ezentúl így szeretnél Vele járni!!! Sok sikert!
2011. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj a kérdéseddel! Tükrözi az inteligenciád! Ha nem írod oda hogy 17 vagy, azt hittem volna h a 10 évet sem töltötted be. "Elmondtam már neki,hogy szeretem és ő is azt mondta,hogy igen ő is.

De ezt csak msn-en mert sürgősen el kellett mondanom különben nem beszél velem..." Ezt komolyan gondoltad h leírod???xD Semmi gond, látszik h nem volt még barátnőd, de ne parázz..

A talira vigyél virágot! biztosan fog örülni neki. De! Ne rohand le elsőnek a tipi tapit hagyd máskorra! Beszélgess vele vidd el vacsizni és mikor elköszöntök nyílt a pálya és megcsókolhatod. Mert leveledből azt szűrtem le h ilyen még nem történt szóval ebben a sorrendben. Biztosan tetszeni fog a lánynak. Próbálj úgy tenni mintha Úriember lennél és tudnád h mit akarsz. Ne legyél előtte bizonytalan, mert az kiábrándító..:)remélem segítettem.. ebből sejteni fogja h érel valamit iránta.

2011. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szóval először virág----> aztán séta----> közben megfogom a kezét-----> aztán köszönésnél szájrapuszi :)

Ez így jó ?

2011. márc. 22. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:

élj a pillanatnak ; )

de a virág mindenképpen ;)

2011. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!