Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíítség! Puszi/Csók/Ölelés/K...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíítség! Puszi/Csók/Ölelés/Kézfogás (kézenfogva menni)?! Sürgős! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiu 16. Én 13 lány vagyok. Kölcsönösen bejövünk egymásnak. És Barátok vagyunk de én ennél többet szeretnék és szerintem ő is mert ahogy rám mosolyog az olyan.. :D Ésss.. Szinte minden nap találkozunk a buszmegállóban és szoktunk beszélgetni de csak ugy h ha ő jön oda amikor én ott vagyok egyik haverommal én nem "merek" oda menni nem tudom h mit mondjak.. Meg h a haverja mit mondani h én odamegyek.. És jelzésként h én többet szeretnék mint barátság pusziljam meg vagy ne?! Vagy más ötletek?!

HOLNAP EGYÜTT FOGUNK SÉTÁLNI A VÁROSBA SULI UTÁN.. MI LEGYEN?? Puszi/Csók/Ölelés/Fogjam meg a kezét???

Hogyan?

Lécci segitsetek nagyon parázok..


2010. febr. 25. 17:01
 1/7 anonim válasza:
Nem kell ajtóstól rontani a házba... :) Szerintem simán sétálgassatok, beszélgessetek,esetleg kérdezd meg tőle, hogy van-e olyan csaj aki tetszik neki, vagy ilyesmik..
2010. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sztem először adj neki egy puszit aztán fogd meg a kezét és utána már jön minden magától :d És légyszi írd majd meg hogy mi volt :P
2010. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő a fiú, kezdeményezzen ő! Főleg ha kettesben fogtok sétálni, úgyis lesz valami, ha nem egy fapö.csűvel van dolgod. Hagyd, hogy jöjjön magától, de ne siettess semmit!
2010. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmiképp ne ronts ajtóstól a házba jaja.

a kézfogást midenképpen felejtsd el, ez a pasik dolga.

max ha találkoztok, akkor legyen egy 3 puszis köszönés (arcra...) de semmi több. aztán közben dumáljatok, hátha feljön valami félreérthetőbb..:D

de a csókot meg ilyeneket is hagyd rá, ne te csináld.

2010. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek.Neki kéne kezdeményeznie, főleg mert idősebb is. :) Esetleg ha nagyon szégyenlős, akkor te fogd meg a kezét. :) És majd ird le, hogy mi volt !!
2010. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ne parázz.. :) Úgyis megy majd minden magától.
2010. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem menjetek, és kérdezgess az életéről, mag hogy van e csaja meg ilyenek, utána ha elmentek, és érzed akkor szerintem nézz a szemébe, és ne te kezdeményezz, hanem ő, és ha van valami akkor minimum szájon puszil. az olyan romantikus :)

L/13

2010. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!