Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi számít megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikeman01 kérdése:

Szerintetek mi számít megcsalásnak? Ha pl. : beszélsz valakivel, vagy ha talizol vele, vagy ha mondod neki, h szereted, miközben van valaki más?

Figyelt kérdés
írjatok lécci, fontos
2011. márc. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
az még szerintem nem megcsalás, de elég csúnya dolog:)
2011. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

ha beszélsz valakivel az már megcsalás

szerintem dobd is ki ha beszélt rajtad kívül mással is , az ilyen emberek nem javulnak meg soha

2011. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Sőt, ha egyáltalán ránéz másra, az is megcsalás. Be kell zárni a kamrába, az a tuti.
2011. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Nekem mint casj, nem esik jól ha a barátom más lányokkal beszél, de persze ettől nem lehet eltiltani, és enm is akarom. csal előjön a féltékenység :) Ha már talizik is vele, az még rosszabbul esik. De ha bízok benne talán kibírom. De elég féltékeny típus vagyok és tényleg rosszul esne.

Ha azt mondaná másnak hogy szereti(szerelemből) akkor biztos egy világ dőlne össze bennem, mert ha engem szeret, másnak nem mond ilyet, max ha már nem szeret..

2011. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ez volt a kérdés utolsó.hanem h ezek megcsalásnak számítanak e?nálam az nem megcsalás ha szóba áll vagy talizik mással.nálam a megcsalás a csóknál kezdődik,és ami még ennél is durvább.
2011. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!