Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiúval már kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval már kétszer randiztunk, de még nem jöttünk össze, akkor megcsalásnak számít, ha valakivel camban masztiztam? (16 L)

Figyelt kérdés
Nekem nem volt camom, csak neki, én csak képet küldtem. Nem tudom miért csináltam, nekem az a fiú kell, akivel randiztam, a másikat nem is ismerem! Ugye nem megcsalás??
2011. jan. 5. 14:12
1 2
 1/16 Funktasztikus ***** válasza:
ri.banc-.-
2011. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Funktasztikus ***** válasza:
45%
akkora egy gyökér szajha vagy hogy az már fáj ...én a fiú helyébe meg se ismertelek volna inkább-.-..
2011. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

hát itt ne várj kedves válaszokat...

tök mindegy megcsalásnak hívjuk-e, a lényeg, hogy most úgy érzed nem kellett volna, tehát ezt akkor is tudtad. nem volt szép.

2011. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Féltem azt a fiút tőled. Nem tudom ez mire volt jó. Mert ha őt akarod, akkor nem kell más. Ha meg nem őt akarod, hanem jöttmentekkel kamerába masztizgatni, meg más f*szát nézegetni, akkor óvd meg azt a fiút saját magadtól és hagyd meg a rendes lányoknak.

Egyébként téged is féltelek, hogy mi lesz veled így később, dehát mindenki a saját sorsának kovácsa... Ne akarj ribanc lenni...

18/L

2011. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, igazad van, én sem érzem helyesnek, de nem is fog többet előfordulni. Mindig tanul valami újat az ember, én pedig még elég fiatal vagyok. Ha más nem, arra jó volt, hogy ezt is kipróbáltam, és arra is, hogy nem fogom többet csinálni :( Most még kicsit rossz, de remélem hamarosan el fog múlni ez az érzés.
2011. jan. 5. 14:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem értem miért osztjátok ennyire... Kétszer RANDIZOTT valakivel, nem járnak.

Kérdésedre válaszolva, szerintem ha még csak ismerkedtek (főleg, hogy még csak 16 vagy) belefér;)

24/F

2011. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Eloszor is, amig nem vagy valakivel kapcsolatban, nem jartok, addig ertelmetlen volna megcsalasrol beszelni.

Masodszor egy cam az nem megcsalas, hogy volna mar az?? Csok massal az mar inkabb, bar meg az is vitatema... sok embernel az szamit megcsalasnak ha lefekszel massal es pont.

2011. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerted a srácot és úgy küldtél neki ilyen képeket???

Remélem, kikerülsz napisz@rra...

2011. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akár ki is kerülhetnek a képek, senki nem mondja meg, hogy én vagyok rajtuk, mert csak egy mell látszódik rajta, arc nélkül. Akárki melle lehetne
2011. jan. 5. 14:28
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Becsülendő, hogy látszik a kommenteden, hogy bánod. Most hát te is becsüld meg azt a srácot és sok sikert nektek.

18/L

2011. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!