Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy közeli lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy közeli lány barátomba, hogy derítsem ki hogy ő mit érez irántam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szád csodákra képes
2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg. esetleg utalgass rá hogy te szereted
2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan közeli akkor tudnod kéne.
2011. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
rajzolj egy boszorkány csillagot a telihold alá vágd el a csirke nyakát dobd a közepébe ha csak a boszorkánykörön belül lesz vér akkor szeret ha viszont kispriccol a körön kívűl is akkor meg akar ölni.
2011. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
egy kicsivel több normális kommentnek örülnék...de, az például lehet arra utaló dolog hogy például megszokta kérdezni hogy mi újság velem lányok terén?
2011. márc. 24. 16:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan közeli lánybarát, akkor az se jelent semmit. Én a közeli barátaimról szeretem tudni, hogy mi a helyzet velük minden téren.
2011. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem is van olyan csaj ismerősöm aki néha rákérdez és tudom róla jól hogy nem akar tőlem semmit, csak egyszerűen hiszünk abba hogy fiú lány meg akárki mással lehet nomrális keretek között olyan dolgokról beszélni amit ma még magyarországon Prüdnek tartanak.
2011. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sztem esélytelen. A szerelemhez a lányoknak külső vonzódás kell, és ha ez meglenne, akkor már az elejétől nemcsak barátkozni akart volna ő se.
2011. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem esélytelen. én is így vagyok a fiú barátommal. megkérdezem ezeket de csak úgy mintha nem annyira érdekelne közbe meg görcsbe van a gyomrom h azt halljam h nincs senki. szeretem, imádom, de nem mondom meg neki. egy próbát megér. kérlek, ne szalaszd el. beszéljétek meg. már csak azért is mert lehet ő is így gondolja csak olyan beszari mint én
2011. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
komolyan mondom, beszéljétek meg. kérdezz rá, hogy vele mizu pasitéren, ha semmi akkor azt h miért, és hogy neki milyen pasi tetszene. ha körvonalakban megfelelsz te ezeknek akkor h akkor épp te is lehetnél, és hogy erről mit gondol. ;) hajrá
2011. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!