Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit nyár elején ismertem meg. Beleszerettem tudja. Megbeszéltük, de ő nemérzi ugy azt. De néha olyanokat mond hogy tudna szeretni. Meg hogy összezavarom stb. de esélyt se ad rá =/ szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:03
 1/1 anonim válasza:

Szerintem távolodj el egy kicsit tőle és nézd meg,hogy hogy reagál.. ,ha szeretné megbeszélni mi a probléma akkor számítasz neki,ha csak megsértődik és 1-2hét távolságtartás után nem foglalkozik veled akkor legalább megtudod,hogy valószínűleg nem lesz köztetek semmi.

Ha meg nem akarsz kockáztatni és nagyon kell a lány akkor tarts ki mellette,de barátként és ne nyomulósan(ne mond neki többet,hogy szereted ne éreztesd vele,hogy odavagy érte csak tudja,hogy rád számíthat),hátha ráébred nem csak barát vagy.

Sok sikert!

2011. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!