Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanál a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál a helyemben?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy van két fiú.


X:

Régóta tetszik... De csak tetszik. Mostanába közeledik felém, és női megérzésem szerint én is tetszek neki.


Y:

Nemrég (kb fél éve) érzek iránta többet barátságnál... És többet tetszésnél. Ő az a tipikus visszahúzódó személy, nem is mutatja ki az érzéseit. (Azt mondta, hogy mostanába én is többet jelentek neki barátságnál). Elérhetetlen, MSN-en és Facebook-on is alig van-igaz, hogy nem sokat változtatna a helyzeten, mert szerintem ez a téma személyesen jobb lenne.


X csak tetszik, és közeledik; Y-ba vagyok szerelmes, ő nem közeledik.


Kit válasszak, ha X-szel kapcsolatba nem rosszak a megérzéseim? Ha választanod kéne az én helyemben akkor kit választanál?


2011. márc. 24. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért választanál valakit akibe nem vagy szerelmes, miközben egy másikba pedig igen?
2011. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudom,hogy kellek,tetszem az Y nak, akkor őt.
2011. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy igazad van... Csak mások megint jönnek azokkal a dumákkal, hogy "Lehet, hogy Y soha az életben nem lesz beléd szerelmes, és a régi X-edet meg elveszíted".


(Mellesleg szerintem úgy fair egy kapcsolat, ha mindkettő imádja egymást, és a másik az, akinél senkit nem szeret jobban a világon...)

2011. márc. 24. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:

"(Mellesleg szerintem úgy fair egy kapcsolat, ha mindkettő imádja egymást, és a másik az, akinél senkit nem szeret jobban a világon...)"


Ha ezt tényleg így gondolnád, akkor nem is tetted volna fel ezt a kérdést. Az meg mit érdekel téged, hogy "mások" mit mondanak?

2011. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakis azt akibe szerelmes vagy.
2011. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A női megéréseidre hallgass, ha Y részéről nem nagyon érzel semmit, akkor az biztos úgy is van.
2011. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem XY vagy pedig xD
2011. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, úgysem te döntesz. A lányoknak az a sors jutott hogy nem választhatnak, kivéve ha egyszerre több fiú udvarol nekik, de ez elég ritkán fordul elő.

Tehát nem kell választanod, csak hagynod magad. Amelyik közeledik, legyél vele kedves, menj el randizni vele. Aztán néhány alakalom után meglátod, hogy érdemes-e folytatni. Ha nem érdemes, akkor szakítasz vele, és sóvároghatsz a másik után.

Különben sem mondhatod, hogy szerelmes vagy a másikba, ha még nem volt köztetek semmi

2011. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!