Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy ész? Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy ész? Te mit választanál?

Figyelt kérdés
Ha van egy párod, akit mindennél jobban szeretsz és a szíved azt súgja hogy örökre vele akarsz lenni de a körülmények miatt tudod hogy jobb és könnyebb lenne az életed nélküle mit tennél.
2011. jún. 7. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy jobb és könnyebb lenne az életed nélküle? Most miért rossz és nehéz?
2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
52%

A szívedre hallgass!! Mert később megbánod..hidd el ha az eszedre hallgatsz akkor később csak marcangolni fogod magad.

Így viszont elmondhatod, hogy úgy cselekedtél ahogy a szíved diktálta és ahogy érezted. Ez bármilyen döntésre igaz.Az észérv az sokszor csalóka lehet..Ösztönösen cselekedj.

:)

2011. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok... Az ő hitelei miatt 5 év múlva lehet csak gyermekem anyagi okok miatt hacsak meg nem gondolja magát idő közben hogy mégsem akar. Eközben nevelem és eltartom az ő két problémás gyerekét, mert ő nem foglalkozik velük eleget és nem keres jól.
2011. jún. 7. 12:52
 4/20 A kérdező kommentje:
És ha a szerelem miatt 30 évesen azon kapom magam hogy a párom mégsem akar már gyereket?? Azt mennyire fogom bánni? :(
2011. jún. 7. 12:54
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Pippantsd le oszt meglátjuk
2011. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A párod egyébként akar közös gyereket a jövőben, csak most nem? 2 gyereket már neveltek, tényleg olyan súlyos anyagi akadálya van egy harmadiknak, hogy semmiképpen nem vállalnátok be? Vagy lehet, ez is csak a párod kifogása?
2011. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben azt mondanám hogy a szívemre hallgatnék. A te esetedben viszont elgondolkodnék azon hogy mire kellek ennek a pasinak tulajdonképpen. Hogy jobbak legyenek az anyagiak és legyen kire rásózni a gyerekeket? Ha még a saját gyerekeivel sem képes törődni miből gondolod hogy téged jobban szeret és fontos vagy neki? Önző egy alak. Hagyd el szépen ha jót akarsz magadnak. Még most. 5 év múlva már te nem akarnál szülni ennek az embernek. Azért válogasd meg jól kinek szülsz. Ott van előtted a példa hogy mennyit jelent neki a saját két gyereke könyörgöm. Mi kell még neked hogy jó döntést hozz?
2011. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom, hogy anyagiakba nem fér bele még egy gyerek. Főleg, hogy én keresek többet és ha a fizum kiesik és meg vannak a hitelek akkor borul minden.

Egyébként azt mondja, hogy akar közös gyereket, de egyszer már majdnem szétmentünk mikor még nem éltünk együtt mert küldött egy smst hogy neki nem kell több gyerek... Ezek után megbeszéltük, hogy lesz közös gyerek és összeköltöztünk. Azóta szóba került párszor mert többnyire kiborulok egy kisbaba látványától is és mindig azt mondja, hogy akarja, de ez az 5 év nagyon távolinak tűnik... :(

2011. jún. 7. 13:10
 9/20 anonim ***** válasza:
Azzal is ugyanannyit fog törődni mint a másik két gyerekével? Úgy látom ezt a kérdést nem vagy hajlandó befogadni. Akkor hallgass a szívedre inkább. Nagyon elnyomod az eszed hangját.
2011. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szeretem... :(

És ezért vagyok ilyen tanácstalan...

A mi történetünk nagyon régi már... Ugyanis 2009 márciusban szakítottunk és akkor próbáltam másokkal kapcsolatot teremteni... nem ment... Amikor találtam végre valakit pár hónap múlva előkerült megint Ő... Összekuszált mindent elhagytam érte az akkori párom, most meg itt tartok... :(

Amúgy az akkori párom már feleségül vette az utánam következő barátnőjét és babát várnak... Na ez is szíven ütött, mert mindaz az enyém is lehetne... Ami szerintem minden nő vágya...

2011. jún. 7. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!