Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy húsz éves lány hogy tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy húsz éves lány hogy tudja meg egy 23 éves fiúról hogy tetszik-e neki?

Figyelt kérdés
Néha kedves aranyos velem máskor elutasító,kedvtelen.Van hogy csak néz rám ok nélkül,van hogy fura egy kicsit.Amúgy alapból egy fura srác,depresszióra hajlamos szerintem.Egy munkahelyen dolgozunk.De nagyon zárkózott,felém is.De van olyan nap amikor eggyütt nevetünk,vagy segít a melóba.Most akkor hogy tudjam meg hogy tényleg kedvel vagy csak egy lány vagyok a sokból?Nekem nagyon tetszik ő.Diszkrétan meg akarom tudni ezt.Nem olyan módszerrel hogy hívjam kávézni vagy moziba mert ez nála nem jönne be,nem ilyen fajta.segítsetek.
2011. márc. 24. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hi. Szerintem egy boldog pillanatában megkérdezheted tőle, hogy felhív e magához, vagy valami olyan helyre, ahol tudtok kettesben lenni... de ha egyáltalán nem így akarod, akkor valamelyik haverjától kérdezd meg, hogy esetleg mondott e valamit rólad, vagyha nem akkor megtenné e neked hogy megkérdezi...
2011. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam egy kollégámmal. Hasonlóan kicsit különc volt. Végül is nem lett belőle semmi, mert nem akarta, félreértettem a "jelzéseit". Lehet, hogy nálad is ez van, bár ne legyen így.

Mindenesetre a legegyenesebb, ha rákérdezel nála. Vagy kipuhatolod másokon keresztül.

2011. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Diszkrétan meg akarom tudni ezt.Nem olyan módszerrel hogy hívjam kávézni vagy moziba mert ez nála nem jönne be"


Pedig ez a legdiszkrétebb módszer. Mondok egy példát. Tegyük fel, hogy van egy férfi, aki annyira félénk és balfácán, hogy nem "veszi az adást", ha flörtölsz vele, és ő maga pedig nem képes egy kapcsolatot előrevinni (tehát nem képes arra, hogy mondjuk meghívjon valahova, vagy hogy egy beszélgetéstől eljusson egy érintésig, vagy az első érintéstől egy csókig).


Egyszerű tesztekkel lehet vizsgálni a viselkedését. Pl. beszélgetsz vele, mondjuk filmekről. Figyeled az arcát. Úgy kapcsolódsz a témához, hogy "múlt héten a Bélával megnéztük az X filmet..." Értelemszerűen ha érdekled, akkor ez szíven üti, és látni fogod, hogy elkomorul, vagy csökken az érdeklődése (rájön, hogy neki voltaképpen ma délután még sok dolga van stb.). Ekkor tetszel neki. Ha megkérdezi, ki az a Béla, akkor méginkább tetszel neki. A gyakorlat II. része az, amikor megtudja, hogy a Béla egy unokaöcséd. Látszik rajta a megkönnyebbülés?


Vagy még primitívebb módszer. Beülsz vele egy cukrászdába, vagy elmész vele sétálni, nem előre megbeszélten, hanem csak úgy munka után, hirtelen ötletként. Egy ilyen hirtelen program nem tart sokáig. De elkezdesz vele beszélgetni, mégpedig személyes módon, tehát saját élményeket hozol fel, neki is kérdéseket teszel fel, ismerkedsz. Jó esetben reagál erre, és nem unatkozik. Nyilvánvalóan tetszel neki, ha nem pattan fel fél óra múlva, hogy már ideje hazamenni, hanem akár 2 vagy 3 órásra is elnyúlik ez a hirtelen jött program, mert számára is ugyanolyan kellemes veled lennie, mint neked vele.


De annyi ilyen szituációt ki lehet találni, hogy egy hétig sorolhatnám.


És csak ezután jönnek a direktebb kérdések, pl. megkérdezni, hogy van-e barátnője stb. Aki ilyen kérdést kap, az kapcsol, ha csak teljesen nem balfácán.

2011. márc. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: férfiként nem tudom, srácoknál működik -e ez a megközelítés, de csajoknál nem. Simán lehet hogy "haverként" is eltölt veled 3órát a cukiban vagy megkérdi ki az a Béla. Semmit sem jelentenek ezek.
2011. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt, a van e már barátnőd? se jelentett eddigi tapasztalataimból semmit :D Jóbarátként simán megkérdezték már.
2011. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!