Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy belémszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy belémszeressen a fiú?

Figyelt kérdés

Három éve a legjobb barátom. Két éve szerelmes vagyok belé. Nem tudom elfelejteni. Nem is akarom. Mindig várom a csodát, hogy történjen valami, de ha kicsit is kezdeményezek, egyszerűen eltávolodik tőlem. Hogy érjem el, hogy belémszeressen? Bármilyen módszert örömmel fogadok.


Megunkról annyit, hogy egyidősek vagyunk mind a ketten. Egyikőnknek sem volt barátnője, de mind a kettőnkbe voltak már többen is szerelmesek. Ő egyszerűen nem akar még senkit ismeretlen okokból kifolyólag, én meg csak őt akarom. =( Minden nap beszélünk, ha nem keresem, ő keres engem. Ja, és még egy utolsó. A srác tudja, hogy szeretem őt, nagyon is. Nem engedi meg, hogy rossz kedvű legyek miatta.


2011. márc. 25. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

NE ESS EBBE A HIBÁBA!


Éveken keresztül jártam egy olyan lány után aki csak a barátjának tekintett.

Egy munkatársam azért nem volt 6 éve (!) nővel mert egy ugyan ilyen helyzetben egy csaj után jár. A csaj mindig előveszi ha epp nincs pasija h együtt lógjanak, de ennyi, a srác pedig őrülten reménykedik.


Keress valaki mást szerintem és ne reménykedj, mert csak magadnak okozol fájdalmat vele.

2011. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Egyikőnknek sem volt barátnője, de mind a kettőnkbe voltak már többen is szerelmesek."

Első és legfontosabb kérdés: fiú vagy, vagy lány?

2011. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Lány vagyok, és no biszex.
2011. márc. 25. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az is fontos kérdés, hogy hány éves vagy? Mert ha tinik vagytok, akkor lehet hogy egyszerűen nem érett egy párkapcsolatra. Ha idősebbek vagytok, akkor meg hagyd a fenébe, mert sose fog beléd szeretni.

21 L

2011. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, még tini, de nem sokáig. 17 éves.
2011. márc. 25. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval lány.. szerintem ne erőltesd. Nem minden fiú szereti, ha a lány kezdeményez, és ha tényleg legjobb barátok vagytok, nem éri meg kockáztatni ezt a jó kapcsolatot. Valószínűleg azért távolodik, ha érzi, hogy máshogy érdekel, mert már-már fiúként tekint rád. Érted mit mondok.. és ha nem volt még kapcsolatod, akkor gondolom azért érzel egyfajta szerelmet, mert egyrészt tombolnak a hormonok, másrészt ő az egyetlen fiú, akiről pontosan tudod milyen, és bízol benne, fontos számodra. Majd ha jön egy másik ilyen fiú, Te is rájössz, hogy ez nem szerelem. De ha mégis, akkor beszélj vele és kérd ki a véleményét. Senkit nem lehet szerelemre kényszeríteni, vagy rávenni.. Türelmesen várd ki a jó időzítést egy ezzel kapcsolatos beszélgetésre :)


~RB

2011. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy ne kezdeményezz. Várj, esetleg nézz körül más után.

Ha őneki is tetszel, előbb-utóbb lépni fog, és akkor örülhetsz neki, hogy nem te erőltetted a kapcsolatot. Ha csak gyerekpajtásnak tekint, akkor meg jobb, ha nem égeted magad.

2011. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!