Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy belémszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy belémszeressen az a fiú, akibe belezúgtam?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, aki régen is tetszett aztán összejöttünk de ő szakított mert csak fellángolás voltam neki. Próbáltam elfelejteni és csak barátként kezelni őt, de nem jött össze. Még mindig nagyon szeretem, annyira mint mást még nem. Azóta sokkal jobb lett a kapcsolatunk, sokat beszélünk és nagyon jó és fontos barátja lettem. Mindigis reménykedtem benne h ha jobban megismerjük egymást akkor talán rájön h tudna szeretni. Direkt úgy döntöttem h nem mondom el neki mit érzek, nem kezdeményezek megint, had csináljon amit akar. Múlt éjszaka együtt buliztunk és amikor kettesben maradtunk egy fánál megcsókolt. Az éjszaka nemis egyszer, éshát eléggé feltüzeltük egymást... Később visszamentünk a többiekhez, mert fáztam, ő beszélgettett egy ismivel, énmeg elmentem addig, de mire visszajöttem éreztem h baj van. Csak nézett ki a fejéből, és nem akarta elmondani mi történt.Azt mondta sajnálja, egy barom, nem tudja mit miért tesz, szeret, imád mint egy barátot de nemtudja mit tegyen. Kért h utáljam, de mondtam h hogyan utálhatnám azt, akibe szerelmes vagyok. Próbált vigasztalni.. Hazajöttem és már kezdtem beletörődni de akkor írt egy olyan üzenetet h sajnálja, újra járna velem de nem tudja h tudna e szeretni, és fél h megbántana. Kértem h döntse el mit szeretne tőlem. Ha csak barátságot elfogadom (mert isminknek még az este aztmondta nemakar tőlem semmit). Direkt azt mondtam h döntse el h csak barátságot akar tőlem vagy többet. Azt mondta nem tudja. Ez az jelenti h nemcsak barátként kezel, hanem vonzódik is hozzám nem? Nem tudom mit tegyek, h úgydöntsön próbáljuk meg. Hogy érhetném el hogy megszeressen? Már elég jól ismerjük egymást, ezért nem tudom mit tehetek. Mondtam neki h nem erőltetem h döntsön, várni fogok, és ha kell felejtsük el az estét, és legyünk ugyanúgy jóban ésha döntött akkor szóljon. De aztmondta h nem akarja elfelejteni az estét :/ Tényleg nem tudom mit tehetnék, segítsen valaki...
2009. máj. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Őőőőőőő.... én ehhez még kicsi vagyok.

Neeeeem :D 19 vagyok, fiú, várjál.... szerintem kérdezd meg msnen, hogy mit akar, azért ott, mert személyesen más helyzet, kínos lehet neki, meg a testbeszéd is fontos, az msnen ezt kikerülhetitek, pl. ha zavara jöhet élőben, akkor is jobb az msn!


De az sms miatt tudod a számát, küldj vissza neki smst, és ha vevő az ötletre, átsmseztek egymásnak párat, és lesz valami!

2009. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hivd el valahova és cumizd le úgy mint még soha senki.. és mond, hogy ha összejössz velem akkor minden nap nyomunk 1 ilyen kört.. egyböl összejön veled
2009. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

am eleve msnen beszéltem ezt :D hajnal óta nem találkoztam vele. és ezért így nemtudom h most tényleg ígyvan, vagy azért nem dönt mert fél h megbánt ésmint barátot nem akar elveszteni. De azért bemásolom h mit írt abba az üzibe..

"szija!:S! istenem!!!!! kérlek ne haragudj rám! kezdek begolyózni nemtom mit miért teszek! nagyon kívántalak elmondhatatlanul! nem tom! összejönnék veled még1x de nem tom tudnék e szeretni újra s félek megbántanálK!!!!MONDJUK ENNÉL jobban neem hiszem!!!!! szeretlek!! norbi!!!"

2009. máj. 2. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
szerinted ha nagyon kíván de nem tudja hogy fog e valaha szeretni akkor mire kellesz neki?!
2009. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt objektíven, azok alapján amit leírtál, másrészt úgy, mint aki pontosan tudja miről beszélsz - mert én is voltam ilyen helyzetben - szerintem ne foglalkozz ezzel a fiúval. Nem tudja mit akar, és ez nem csak most probléma, hanem akkor is az lesz, ha összejönnétek. Ennyire bizonytalan, határozatlan emberben soha nem fogsz tudni megbízni, mert ő soha nem fogja tudni mit akar. Vannak csodák, és esetleg tényleg rájön, hogy Te vagy élete nagy szerelme, de erre szerintem addig nem fog rájönni, amíg teljesen el nem veszít. Ha mindíg ott vagy neki, ha tudja, hogy bármikor megkereshet és Te a rendelkezésére állsz szerintem nem fogja venni a fáradtságot, hogy elhatározza magát. Lehet, hogy időnként be fog próbálkozni, dehát ez a legkényelmesebb neki. Az elhatározáshoz pedig már áldozat és akarás kellene, ez pedig felesleges erőfeszítés, ha akkor is ott vagy neki, ha nem kapsz tőle "semmit". Szóval én a mai eszemmel megmondanám neki, hogy ha nem tudja magát elhatározni, akkor nem akarok a barátja lenni, mert túl akarok lépni rajta azt meg csak úgy tudom, ha nem találkozunk rendszeresen. Valószínűleg ezután is keresni fog, mert szeretne a közeledben maradni, szóval nem lesz könnyű, de az az igazság, hogy amíg nem akar minden idegszálával Veled, és csak Veled lenni, addíg feleslegesen szenvedsz miatta, mert nem éri meg és valahol vár valaki aki teljes szívével tudna Téged szeretni, de addig nem találod meg amíg erre a határozatlan fiúra pazarolod magad. Szóval nyűglődjön egyedül, érezze a hiányodat, aztán ha elhatározza magát, akkor még akármi is lehet, de Te addig is szakadj le róla, lelkileg is, mert csak az idődet pazarolod valakire, aki nem akar Téged mindennél jobban! Az is lehet, hogy azért vagy annyira odáig érte, mert nem kapod meg. Ha a nyakadbalihegne lehet, hogy már rég nem érdekelne, de ez amit leművel Veled ez szánalmas. Már az ő részéről. Nem érett férfire vall, hanem egy elkényeztetett kisfiúra. Hidd el vannak igazi férfiak, akik tudják mit akarnak!! :))
2009. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nos amm igen tudom mi írt, de azt el kell mondanom h 17 évesek vagyunk mind2en. És tudom h kívánt de a lényeg épp az h ő nem olyan h kihasználjon. Ismerem már eléggé. És azt sem mondhatnám h rendszeresen találkozunk, szal nem lihegek a nyakában mint egy kiskutya. Ált. msn-en beszélünk, és elég jól elvagyunk ott is megha találkozunk is. Sokszor hív h menjek énis ha ő vhova megy bulizni. Én direkt nem mutattam ki neki h mit akarok, azért h ő lépjen. Csak így h megtette visszakozni kezdett. Mert tudom róla h mióta decemberben szétmentek a lánnyal, aki bnőm azóta nem igazán jött neki össze... amúgy örülök a válaszoknak de úgyérzem h amíg határozott nemet nem mond addig én elszakandi nem fogok.
2009. máj. 2. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát Te tudod. De miért mondana nemet? Ez neki tök kényelmes. Jól elvan/ellessz Veled, amíg egyszer csak nem jön valaki, akiért tényleg megőrül, de csak azért, mert azt a valakit csak akkor fogja tudni megkapni, ha tényleg elhatározza magát! Te pedig jóképet fogsz vágni hozzá? Hiszen ő nem kecsegtetett semmivel, még szemrehányást sem tehetsz neki, hiszen ő megmondta, hogy nem tudja mit akar, és nem igért semmit.. Láttam már sok ilyet, én is voltam ilyen helyzetben, úgy látom a fiúk (legalábbis a gyávák és jellemtelenek) taktikája mostanában az, hogy "nem tudják mit akarnak"... aztán egyszer csak valaki más miatt - akit egyébként nem kapnának meg - egyszer csak már el tudják határozni magukat.. mi pedig egy szót sem szólhatunk, mert hiszen ők nem igértek semmit, mi voltunk olyan hülyék, hogy azt hittük lehet valami. Hát ha valaki akar valamit, akkor tudja mit akar!! Te tudod. Én csak szeretnélek megkímélni attól a szartól amit velem és néhány barátnőmmel megcsináltak. Legyél okosabb, mint mi!! :)))
2009. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ihh ha tudnám mitkéne tennem az jólenne.. De minden barátom aki ismer minket aztmondja h várjak, mert összeillenénk. Először talán azért nem ment mert derült ki a múltamból olyan aminek nem kellett volna... Egy sötét tikom úgymond amire totál nemvok büszke, és megértem h akkor amikor vki ezt elmondta neki kiábrándult.. De azóta amm jókislány vagyok ^^ szal ugye én nem lovallom bele magam h jajj de szupcsi biztos igent mondd, mert pofáraesni nem akarok ha nemjön össze ezért nem is gondolok bele h milenne ha.. Csak most direkt próbálom arra sarkallni h döntsön. Volt már más is akit szerettem és ki is használt mer tudta h szerettem de ő meg utána más legalább megmondta h nem. Csak mondja azt h barátságot akar és ennyi, én elfogadom. De amúgy megértem mermárt voltam olyan helyzetben mint ő h nemtudtam mit kéne tennem. Még ebben is hasonlítunk xD Szegény srácot akkor nagyon sajnáltam, és nemtudtam mit kezdjek vele de végül nemet mondtam. Deee előbb legalább megpróbáltam vele. Ezért mondtam neki is azt hha attól fél h szeretni nem fog, akkor csak tegyünk próbát, ésha 1 hónapalatt semmi akkor elfogadom. Csak ne az legyen a végén h ott volt az esély és nempróbáltuk meg aztán meg nyavalygunk h mi lehetett volna belőle. Sztem ez ideális lenne, mert annyi idő alatt csak kiderül mivan. És ezt úgy mondom h énvagyok legjobb barátaim és bnőim tanácsadója akire ha hallgatnak csak jó sül ki belőle... Csak sajnos saját esetben nemtudom mit tegyek xD
2009. máj. 2. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:

hívd el sétálni és smárold le!

(ugorj neki és csókold meg)


vagy


csinálj úgy mint aki megbotlik és ess az ölébe :)


16/F

2009. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van abban, hogy ha nem adtok esélyt, akkor nem tudjátok mi lett volna ha... Kérdés, hogy ő tudni szeretné-e mi lenne, ha... Ezt kell eldöntenie. Nagyon okos lány vagy szerintem és nagyon drukkolok Neked! Remélem boldog leszel vele, vagy esetleg mással! A lényeg, hogy az önbecsülésedre vigyázz! Soha ne hagyd, hogy megtépázzák, mert nagyon értékes vagy!! És mindíg hagyd, hogy a fiú adjon többet, Te csak azután adj, és mindíg kevesebbet, mint amennyit ő adott. Tényleg ez működik.. különben hülyére vesznek.. :(( Hagyd, hogy meghódítsanak és engedd, hogy tudjanak küzdeni Érted! Mert akkor becsülnek! Vigyázz Magadra!! A szívedre is! :))
2009. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!