Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felnőtt nőként kezeljen?

Figyelt kérdés
Zavar a párkapcsolatomban, hogy a barátom lenézően viselkedik velem. A haverjai szerint ez egy álca, egy maga köré épített fal, amit a férfi büszkesége végett húzott maga köré. Szeretném, hogy felnézzen rám, hogy nőnek érezhessem magam mellette, hogy lássa ő, hogy igen is amit teszek, azt jól tettem, a döntéseimet helyesen hoztam és ne szóljon mindenbe bele. Hogy tudnám azt a falat kettőnk között lebontani? Én próbálkoztam már mindennel: pl minden alkalommal mással lepem meg (ami nem konkrét ajándék a boltból), szavakkal, tettekkel, kedvességgel, az ő iránt érzett szerelmemmel. De úgy érzem ebből semmit nem kapok vissza, és ha felhozom a témát, akkor egyből azt mondja, hogy én elégedetlen vagyok. Én csak a viselkedésén szeretném, ha változtatna felém, hogy éreztesse velem, hogy mellettem boldog és viszont szeret. Tudni kell még, hogy a kapcsolatunk elején ő akarta jobban a dolgot!!! Mit tegyek???
2011. márc. 25. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan típusú lányok, akik a pasi minden egyes mozzanatára csillogó szemmel néznek és tapsikolnak.


Próbálj meg önállóbb lenni, és nem annyit legyeskedni körülötte. Azt, hogy valaki nőnek tekintsen kiérdemelni kell a viselkedéseddel. Nem bántani akarlak, lehet h észre sem veszed, hogy "needy" vagy. Önállósodj!

2011. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelek, és semmi baj a kommenteddel! De hiába is tudnék előtte önállósodni, ha folyton mindig irányít, és nem tehetem azt, amit én szeretnék, mert akkor meg jön a sértődösdi...
2011. márc. 25. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk fontos lett volna az is, hogy hány éves vagy, mert ha te 15, a barátod meg 20, akkor ne csodálkozz.

Amúgy tényleg úgy van ahogy az előttem szóló írta, ha nőként viselkedsz, akkor nőként kezelnek. Lehet hogy éretlenül gondolkodsz és gyerekesen viselkedsz, és ezért nem tud tisztelni.

Próbálj meg határozottabb lenni, pl legközelebb mondd meg te hogy mit csináljatok a randin, meg ilyenek. Bár az érettséget nem nagyon lehet megtanulni, majd az élet megtanítja...

21 L

2011. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így jár, aki rosszfiúkkal jön össze
2011. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bőven túlvagyunk már a 20.an, ő meg pláne!!!
2011. márc. 25. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán megprobálhatnád egyszer az ellenkezöjét. Kiadod magad olyan bamba kis pi..ának egy ideig, aki semmit nem tud nélküle megoldani. Talán észbe kap? Sok sikert!
2011. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áá, nem rossz fiú ő, csak mint minden pasi, makacs és önfejű.
2011. márc. 25. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Kinek az életét éled? Az övét, vagy a sajátodét?

Légy önmagad! Valószínűleg azért szeretett beléd, mert akkor még más voltál. Nem neki akartál megfelelni, hanem a saját elvárásaidnak.

2011. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!