Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan felnőtt férfiak akik nem vágyódnak tinédzser, szűz (vagy nem szűz) lányok után? Akik a felnőtt nőket szeretik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 17:24
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Kérdezem ezt úgy, hogy én is még abban a korban vagyok tinédzser korban..

De csak ennyit írok.

2011. okt. 19. 17:24
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha korra érted, akkor én 23évesnél idősebb nővel nem jönnék össze. 22F
2011. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak. Én pl. nem életkor alapján választom a partnereimet, +-10 év bármikor belefér. A nő sokkal fontosabb mint a kora.
2011. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Már nem emlékszem mit tettem anno a nővel, de nagyon jó lehetett, ha mindig erről írogattok!
2011. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

A korosztályomból a lányok 95%-a egy mocskos k*rva.Hatalmas tisztelet annak az 5%-nak!Sajnos én ezzel a szűk réteggel nem találkoztam még soha.Úgyhogy inkább egy 40 éves nőt keresek.Ők talán már megkomolyodtak...

22/f

2011. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mit jelent az, hogy mocskos kurv@'k?:D Mármint mit csinálnak?
2011. okt. 19. 17:45
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Én is +-10 év tartományban kerestem. Sőt, a -15 is akadt, de már ez is a tini kor felett volt.
2011. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

Pénz,kocsi,lakás.Ez kell nekik.Hiába mondják,hogy nem így van,mégis lelépnek egy pénzes faszival.Nem magamat akarom sajnáltatni,volt pénzem is,autóm is.Sajnos engem is utolért a válság,nem vagyok olyan jó helyzetben.Nagyon sok lányon látszik,hogy tetszem neki és jól is érzi magát velem.Ezt le sem tudná tagadni.Csak sajnos mikor eljönne a pillanat mindig jönnek a kifogások.


-Bocsi,de most nem akarok kapcsolatot.

-Nem akarom elrontani a barátságunkat azzal,hogy megpróbálunk egy kapcsolatot.


Igen ám,de még 1 hét sem telik el és egyből van barátja.Legyen az egy 18 éves cicafiú,akinek apuci fizeti a kocsiját.Legyen az egy 35 éves kopasz,hájas faszi.Mindegy,csak legyen pénze.

Aztán persze a barátságra hivatkozva jönnek hozzám rinyálni,hogy mekkora parasztok.A 18 éves szárazon seg*be dugja,a 35 éves nagy ívben sz@arik rá és ott csalja ahol csak tudja.Talán még meg is veri.De nem szakít velük,mert akkor annyi a szép világnak.


Az a pasi nem számít aki tényleg szeretné és tisztelné.A lényeg a pénz.Mint már írtam az előzőben,van egy nagyon szűk réteg ebben a korosztályban aki nem erre megy...és egyre kevesebb az ilyen sajnos.

2011. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Sajnálom , ha ezt tapasztalod. Most írnám azt, hogy biztos plázacicákkal ismerkedsz, mert általában azok ilyen igényesek", meg pénzéhesek. De nem tudom igazából.

Egyszer majd biztos lesz egy olyan lány, akit nem fog érdekelni semmi, se a pénz, se a kocsi. Legalább is én ebbe a kategóriába tartozom, de én meg nem ismerkedek olyan könnyen, és ha igen akkor is csak azoknak tetszem meg akik felnőtt férfiak (30on túl általába). Nekem meg azok nem kellenek. Úgy is a fiatalságomra csöpög, vagy csak abba szeret bele. Ez meg nekem nem hiányzik.Aki meg velem egy korú vagy tőlem idősebb pár évvel azoknak meg általában nem tetszem valamiért..

2011. okt. 19. 18:00
 10/30 anonim ***** válasza:

ma 18:00!


Van ezzel más is így. Egyszer úgyis mindenki megtalálja a magához illő párt, legalábbis én ebben bízom... még.

22F

2011. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!