Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha megtudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megtudnátok, hogy tetszetek egy lánynak, akkor ha nektek csak egy kicsit is tetszik a lány lépnétek felé?

Figyelt kérdés
Nem neki mondta meg, mástól tudta meg a srác, hogy tetszik a lánynak.
2011. márc. 25. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, megpróbálok. legalábbis keresem a helyzetet amiben megszólíthatom. de nem fogok odamenni hozzá hogy hé mizu azt hallottam bejövök neked.
2011. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne éppen partnerem, akkor lépnék.
2011. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiú fél lépni. Tedd meg az első kis lépést, és akkor ha tetszel neki, akkor folytatja:) biztasd egy kicsit:)
2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a fiú tudja, hogy tetszik a lánynak, akkor ott már nincs mitől félni. Ennyire ne legyen már beszari. Banyek. És ha már itt tartunk, el sem tudom képzelni, hogy tetszhet valakinek egy olyan fiú, aki még egy ilyen szituban sem mer lépni. Nehogy már úgy kelljen rátukmálni a lányt, mint egy zsák krumplit. Pff..
2011. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!