Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha megtudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megtudnátok, hogy egy lány csak házasság után szexel, otthagynátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki csak egyéjszakás kalandra vágyik az otthagyja.De aki igazán szereti az vele marad.
2010. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen, én nem vagyok megkeresztelve, szóval nem házasodhatok templomban, meg amúgy is, éveket várni??
2010. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Én egy éve "kitartok" a kedvesemnél...még kb. 10 hátravan :)
2010. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lacikaaaaa ***** válasza:
82%
Nem
2010. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
már volt ez a kérdés ma, minek 4 óránként feltenni?
2010. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen.

A házasság nem akarom, hogy szerencsejáték legyen. Ha az esküvő után kiderül, hogy nem illünk össze szexuálisan, akkor az elég nagy szívás...

Még szerencse, hogy ilyenre már nincs gondom :)

2010. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem! Sőt!

Én is azt várom mindkettőnktől. Azzal fekszem le, akivel az egész életemet is le akarom élni!

Azt meg nem értem, mi az, hogy szexuálisan nem illünk össze. A szex nem arról szól, hogy addig próbálgatok másokat, amig meg nem találom, kivel a legjobb. Ha probléma van a szexualitásban, akkor tenni kell azért, hogy megoldódjon, megbeszélni, változtatni, mint ahogy minden más kapcsolati probléma megoldásáért is tenni kell, dolgozni kell érte. Ha vele akarom leélni az éltem, nem lesz olyan probléma, amit ne oldhatnánk meg. Ahogy a párkapcsolatban, úgy a szexualitásban is össze kell csiszolódni, megismerni egymást, kinek, mi esik jól, amihez idő kell! A házasságban pedig bőven van rá idő!

2010. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

15:57

Túl naiv vagy, de majd fogsz nagyot koppanni...

2010. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

hát én ugyan még szűz vagyok, és egyáltalán nem a szexet keresem egy kapcsolatban, de ez a házzaságosdi nekem se menne, nem hinném hogy elvennék úgy egy lányt hogy még nem feküdtünk le...

20/f

2010. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

"Azt meg nem értem, mi az, hogy szexuálisan nem illünk össze. A szex nem arról szól, hogy addig próbálgatok másokat, amig meg nem találom, kivel a legjobb. Ha probléma van a szexualitásban, akkor tenni kell azért, hogy megoldódjon, megbeszélni, változtatni, mint ahogy minden más kapcsolati probléma megoldásáért is tenni kell"


De ha neked mondjuk naponta 1-2 lenne az igényed, neki meg havi 1, és ez csak a házasság után derül ki, akkor az ciki, nem? Mert ez, a szex pont nem olyan dolog, hogy megbeszéljük, kompromisszumot kötünk stb. Mert ha már kompromisszum van, az a mindkét félnek rossz.

Én személy szerint felelőtlenségnek érezném a szerencsére bízni a hátralevő életem. (mert ugyebár a válás, megcsalás nálam nem játszik) Épp ezért én addig nem is házasodok, amíg a párom nem olyan, hogy maximálisan ok vele minden.

2010. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!