Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a barátomat a cigizésről?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
szívem kérlek próbálj meg leszokni, nagyon szeretlek de már annyira zavar a szaga meg az íze is h azon gondolkozom megéri e ez nekem?
2009. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod leszoktatni.

Ha dohányozni akar, dohányozni is fog, max arra tudod megkérni, hogy ne előtted tegye.

Leszoktatni nem lehet senkit semmiről sem, kényszerrel meg pláne, hogy nem.

Ehhez az is kell, hogy ő AKARJON leszokni, és ne kényszerítve legyen, mert akkor úgyis az ellenkezőjét fogja csinálni, és úgyis rá fog gyújtani.

Szóval ne is próbáld meg, csak egy két dolgot kérj tőle, ha nem bírod a szagát.

Mert ha meg is próbálod, úgysem fog sikerülni.

2009. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd elfelejtettem.

Ez tapasztalat.

Ha azt mondja leszokik, akkor azért, mert érted le AKAR szokni, nem pedig csak mert azt úgy te szeretnéd.

Szóval ha le is szokik, akkor sem a két szép szemedért, hanem mert ő is akarja, hogy letegye:)

2009. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben nem tenném,főleg nem érzelmi zsarolással!Te sem örülnél,ha egy pasi meg akarna változtatni és olyan dologról akarna leszoktatni,amit szeretsz,mégha nem is jó/egészséges!Főleg,ha azt mondaná pl:hogy ha nem teszed meg,amit kér,otthagyod!Ha az íze zavar, kérd meg,hogy rágózzon,vagy ha olyan a helyzet,mosson fogat!Én arra kértem meg a páromat,hogy ne a nappaliban cigizzen,hanem az erkélyen,hogy ne legyen büdös a lakásban!Féltem az egészségét, de nem szólhatok bele az életébe, Ő is tudja,hogy nem egészséges, az Ő döntése,hogy szívja-e vagy sem!
2009. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Csinálj valahogy egy "balesetet", hogy terhes légy, és a babára hivatkozva terrorizáld. Remek muri lesz. :)
2009. febr. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na hát ilyen remek módszerekkel,mint amit az utolsó irt,ugy kivágnálak a párod helyében mint macskát sz@rni.kössetek kompromisszumot,pl ha veled van nem gyujt rá,vagy rágozik,stb.
2009. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha idegesít kérd meg h melletted ne gyújtson rá, én is cigizek és ha engem megkér a barátnőm akkor egyszerüen nem cigizek mellette
2009. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatnod a cigiről a barátod, főleg nem érzelmi zsarolással. Legfeljebb mondd meg neki, h amikor mellette vagy, ne gyújtson rá. Nem kell mindenkit megváltoztatni, és el kell fogadni, h vannak "hibái", ha már ezt annak lehet nevezni.
2009. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tudom, hogy azt kérdezted, hogy hogyan szoktasd le... de szerintem butaság valakit leszoktatni akár a rossz szokásairól is! az én párom (és ő tényleg pár, a másik felem) is dohányzik, és lassan már az összeköltözésen gondolkodunk, és néha ugyan zavar a füst, de nem akarnám hogy miattam változzon meg vagy változtasson valamit. idővel úgyis abba fogja hagyni, ha majd jön a baba (5-6 év múlva (: ) akkor legkésőbb..
2009. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16éves barátom van aki 3évig cigizett és miattam szokott le...ha szeret a párod akkor megteszi érted közdelmek árán is!
2009. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!