Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a páromat a számítógépes játék függőségéről?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok együtt a párommal. A kapcsolatunk elejétől fogva zavart engem az,hogy közel 24 éves fejjel a kedvesem,még egész álló nap csak játszik a számítógépén. Ha nála vagyok és vele szeretnék lenni,akkor is könyörög,hogy had játsszon egy "kicsit" mert szüksége van rá. Ha pedig hazautazom vidékre,akkor meg ahelyett,hogy éjjel-nappal csak beszélgetnénk,akkor is csak játszik,nem nagyon kommunikálunk. Szülei pici korában elrontották szegényt,mert már 3 éves!! korában már játszott a számítógépeken. Mindenféle trükkel próbálkoztam már, pl,hogy vmi szexy ruciban beállítottam, de csak rámnézett mosolygott egyet,és mondta,hogy mindjárt az enyém,csak még befejezi ezt a "pályát"! Azt hittem elsírom magamat! Nagyon szeretem őt, csak ez az egy rossz szokása idegesít nagyon,de nagyon!


Köszönöm Előre Is Szépen a válaszokat/tanácsokat! :)


23L


2011. jan. 20. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ultimátum..vagy a játékok vagy te. Egy idő után úgyis tönkreteszi ez a kapcsolatot, gondolom ezt te is sejted, ezért is zavar ennyire. Bár nem tudom, hogy 3 évig hogy bírtad ezt.
2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
egyetlen függőt se lehet leszoktatni. Akkor tud leszokni ha beismeri hogy függő, és változni akar
2011. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval!


Hogy a f@szba bírtad ezt 3 évig??? Nagyon szeretheted ha így bírod....

Tényleg én is csak azt tudnám mondani, legközelebb ha együtt vagytok és ül a gépnél, hogy:

"vagy otthagyod azt a sz@rt és kilépsz belőle, vagy soha többé nem látsz!!!"

2011. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Fülünyúl ***** válasza:

Én is szeretek játszani, bár nem ilyen betegesen, sőt, egy idő után magamtól megunom, de ha a párom beszélgetni szeretne, vagy velem lenni, akkor gép kikapcs. Minden játékban van mentés, online játékból bármikor ki lehet lépni. Ha meg szexet kezdeményezne, hát asszem minden mást nagy ívben... :)

Persze mindenki más, de a barátod tényleg függő, kár szépíteni. Pszichiátert javaslok, mert ki lehet az ilyesmiből lábalni segítséggel. Ha nem fogadja el a segítséget, akkor viszont csak szenvedés lesz az életed mellette.

2011. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű , miközben játszik te teljesen meztelenre vetkőzől , előkapod a péniszét és elkezded neki masszírozni minden szó nélkül azt majd meglátjuk mihez lesz kedve melyik játékhoz?:D
2011. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

BOCS DE :D:D:D:D:D:D:D

" Mindenféle trükkel próbálkoztam már, pl,hogy vmi szexy ruciban beállítottam, de csak rámnézett mosolygott egyet,és mondta,hogy mindjárt az enyém,csak még befejezi ezt a "pályát"


:D:D ez mekkora már :D bocs még befejezem ezt a pályát :D:D ááá


ekkora kocka még én sem vagyok.

2011. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mivel szokott játszani?
2011. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért bírom már 3 éve,mert tényleg pokolian nagyon szeretem őt, és szemet hunytam felette,csak már egyre jobban zavar,és nagyon zavar,pláne úgy,hogy elkezdett dolgozni heti 4 napot 12 órában,van 2 szabadnapja,és igy is alig beszélünk, ha meg amikor dolgozik és hazaér este,akkor is örülök ha 5 percet beszélünk normálisan, mert elég ingerlékeny lett a sok munkától,meg hiányzik neki,hogy nem tud annyit játszani mint régen. a 2 szabadnapjában meg szinte egész nap csak alszik/játszik,nem lehet hozzászólni.
2011. jan. 20. 13:17
 9/22 A kérdező kommentje:
most pl a league of legends-el vagy mivel, de főleg crysis,Fear,Cod stb.. mindig letölti a legújabb játékokat
2011. jan. 20. 13:19
 10/22 anonim ***** válasza:
komoly -.-' mintha csak én lennék :D , hát ezért is nincs barátnőm kb -.-
2011. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!