Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az, hogy 22 éves fiatalember létemre még sosem volt barátnőm? Emiatt sajnos még szexuális együttlétben sem volt részem.

Figyelt kérdés
Nem sokszor próbálkoztam még, de már pár alkalommal igen, eléggé magasra teszem a lécet, amikor kinézek magamnak 1 lányt, szeretnék olyat, aki minél több szempontból megfelel. Amikor nagy nehezen összefutok egy ilyennel, és ne talán összeismerkedünk, és kiderül, h nekem tetszik, akkor a lányok, mint azt mondják, h "legyünk csak barátok" vagy megszakítják velem a kapcsolatot. Pedig nem vagyok csúnya, igaz nem vagyok jóképű alfahím, átlagosan kinéző, átlagos testalkatú, normális öltözködésű, ápolt testű, jó humorú srác vagyok. Vannak barátaim is, egyszerűen nem tudom, h a lányokkal miért nem tudok tovább lépni. Igaz, picit visszahúzódó természetű vagyok, de ez csak addig van, amíg teljesen meg nem ismerem, meg nem szokom az illetőt. Emiatt még sajnos szexuális kapcsolatban sem volt részem, szóval szűz vagyok,22 évesen. Nagyon gáz? Néha úgy érzem, igen, elnézve a hozzám hasonló korú férfiakat, néha pedig nem érdekel. Mondjuk eleve olyan beállítottságú vagyok, h jobban szeretnék egy érzelmekre alapozott kapcsolatot, mint egy szexre alapozottat. De lehet, h ez csak azért van, mert nem tudom, h mi a jó. Lényegében a kérdésem az, h mennyire gáz az, h ha 22 évesen még sosem volt barátnőm és, h ennyi idősen szűz vagyok? Válaszotok előre köszönöm.
2011. márc. 27. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "gáz"? Az legfeljebb a megfelelniakarás értékmérője, hogy más már 12-13 évesen nyakrafőre kefél. Nem vagy lemaradva semmiről és nem kötelez senki és semmi arra, hogy mielőbb nemi életet és párkapcsolatot éljél. Aki ezért kicikiz, az szűk látókörű, másokat majmoló idióta.
2011. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt neked kell eldöntened hogy gáz-e. Én például 21 évesen vesztettem el.
2011. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
ha sok ember 22 évesen öngyilkos lenne, azt hinnéd hogy neked is annak kell lenned? gondolkozzál és ne bénázzál, nem nő vagy
2011. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, legfeljebb kicsit szokatlan a mai világban, ahol már 14-15 éves gyerekek is b..sznak, mint a nyulak.

Nincs veled semmi baj, nagyon szimpatikus, normális srácnak tűnsz a leírásod alapján. Ne erőltesd és ne legyenek rossz érzéseid a késés miatt, eljön még a te időd is, ne félj :)

Biztos, hogy vannak olyan lányok, akik egy magadfajta pasira vágynak, csak meg kell őket találni :)

2011. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából meg is válaszoltad saját kérdésedet.

1. Érzelmekre épülő kapcsolatot keresel

2. Túl magasra tetted a mércét.

2011. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
Ha átlagos szinten vagy, csak a csúnya lányoknak kellesz. Add lejjebb az igényeidet!
2011. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! Mindegyikben nem kevés igazságot látok! Még azt leírnám, hogy nem egy alkalommal előfordult velem, hogy megtetszett egy lány, tök jókat beszélgettünk, haverkodtunk, és amikor végre azon voltam, hogy elmondjam Neki, hogyan érzek, és, hogy elhívjam találkozni vagy randizni, akkor valaki egy nappal, vagy egy héttel megelőzött, és azóta is boldog párkapcsolatban élnek, hol ott előtte nem volt még hosszútávú kapcsolatuk. Picit "kabalapasinak" is érzem magam! Pedig már nagyon kiszeretnék törni ebből a magányos farkas szerepből!
2011. márc. 27. 11:56
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
ugyan,már miért lenne ez GÁZ?! most őszintén...itt a legtöbb bunkó(tisztelet a kivételnek)azt fogja válaszolni hogy fú hát igen ez állati gáz..de ők se többek semmivel se attól még hogy volt barátnőjük már tizenpár évesen is.a szex pedig ahogy mondod nem a legfontosabb egy kapcsolatban.csak a második legfontosabb.ugyanis az érzelmek őszintesége és tisztasága nélkül NINCS jó párkapcsolat:)azok a lányok pedig,akik neked megtetszettek,de pusztán azért visszautasítottak,mert nem jöttél be nekik annyira,nem méltóak hozzád.mert úgy visszautasítani valakit hogy nem is ismered belül..ostobaság.szerintem van még időd,inkább türelmesen várd az igazit,egyszer csak megismerkedsz egy normális lánnyal,sokkal többet ér mint összeszedni egy akármilyen csajt,csak mert "gáz" hogy még nem volt senkid...ez nem ciki.
2011. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A pozitív válaszadóknak hálás vagyok, növelitek az önbizalmam! :)
2011. márc. 27. 12:02
 10/29 anonim ***** válasza:

Ha reálisak azok az igények, akkor ne add lejjebb! Ha mégis lejjebbadod, és csak azért jössz össze valakivel, mert "kénemár", akkor boldogtalan leszel. Inkább még pár év várakozás egy neked tökéletesre, mint egy megalkudott élet.

Arra, meg hogy 22 évesen vagy így, annyit tudok mondani, hogy így jártál. Na nem negatívan, nem lehet mindenkinek ugyanolyan az élete, hiába próbálják belénksulykolni, hogy van egy elfogadott sablon, aztán kövesd. Neked így alakult, kész. Nincs ebben semmi rossz.

2011. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!