Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az, hogy 22 éves fiatalember létemre még sosem volt barátnőm? Emiatt sajnos még szexuális együttlétben sem volt részem.

Figyelt kérdés
Nem sokszor próbálkoztam még, de már pár alkalommal igen, eléggé magasra teszem a lécet, amikor kinézek magamnak 1 lányt, szeretnék olyat, aki minél több szempontból megfelel. Amikor nagy nehezen összefutok egy ilyennel, és ne talán összeismerkedünk, és kiderül, h nekem tetszik, akkor a lányok, mint azt mondják, h "legyünk csak barátok" vagy megszakítják velem a kapcsolatot. Pedig nem vagyok csúnya, igaz nem vagyok jóképű alfahím, átlagosan kinéző, átlagos testalkatú, normális öltözködésű, ápolt testű, jó humorú srác vagyok. Vannak barátaim is, egyszerűen nem tudom, h a lányokkal miért nem tudok tovább lépni. Igaz, picit visszahúzódó természetű vagyok, de ez csak addig van, amíg teljesen meg nem ismerem, meg nem szokom az illetőt. Emiatt még sajnos szexuális kapcsolatban sem volt részem, szóval szűz vagyok,22 évesen. Nagyon gáz? Néha úgy érzem, igen, elnézve a hozzám hasonló korú férfiakat, néha pedig nem érdekel. Mondjuk eleve olyan beállítottságú vagyok, h jobban szeretnék egy érzelmekre alapozott kapcsolatot, mint egy szexre alapozottat. De lehet, h ez csak azért van, mert nem tudom, h mi a jó. Lényegében a kérdésem az, h mennyire gáz az, h ha 22 évesen még sosem volt barátnőm és, h ennyi idősen szűz vagyok? Válaszotok előre köszönöm.
2011. márc. 27. 11:42
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
52%
Nem gáz! Ami késik nem siet. Jó ha vannak igényeid, ne érd be kevesebbel! Ha kell pár tipp ami segíthet írj privátba
2011. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2011. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem gáz, sőt ritka az ilyen pasi aki nem csak a szexre gondol,hanem kapcsolatra.

Nekem is kéne 1 ilyen srác(:

2011. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Akinek kéne ilyen srác, annak még valószínű nem volt része egy igazán jó együttlétben. ;-) Kedves Kérdező: Ne reklámozd. Persze ideig-óráig nagyon szimpatikus tud lenni ez a nem-(csak)-szexre-kellesz imidzs, a lány érzi, hogy pl. féltékenységre nincs oka, de mikor arra a bizonyosra kerül a sor, nos akkor... Szerintem kezdd el mielőbb! ;-)
2011. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Igen.Szerintem is az lehet a baj,hogy magasra teszed a lécet.

Ez kb olyan,hogy lejársz bokszolni egy-két hónapja,de mégis azt állítod,hogy simán ki tudnád ütni a nehézsúlyú Világbajnokot.

A címmeccs előtt mindig vannak felhozó meccsek,amik felkészítenek,tanulhatsz belőlük.

Ez az érzelem gazdag belső fitogtatása meg simán téves önismeret lehet.

Önbizalmat sikeresen végrehajtott tettekkel lehet építeni,nem gondolatokkal.

2011. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de erre a kérdésre nem nekem kell választ adni, hanem neked. Én pusztán megerősíthetlek abban, hogy attól még, hogy 22 éves vagy, és szűz, attól még teljes értékű ember vagy. Tény, hogy a sex nagyon is jó dolog tud lenni, de legfőként akkor tud az lenni, ha egy olyasvalakivel teszed, akihez valamilyen szinten kötődsz, vagy szerelmes vagy belé. Ami a magas mércét illeti, csak annyit mondanák, hogy most felejts el azt, hogy létezik egyáltalán mérce. Ismerkedj, randizz, flörtölj, bókolj, és beszélgess jókat, csak a puszta érzésért. Ha olyasvalakivel futsz össze, aki megragad és jól érzed magad vele, felkelti az érdeklődésedet és a vágyaidat, akkor az lesz a mérce. Legyen bármilyen is, de neked akkor ő lesz a világ legszebb nője, aki a legtöbbet fogja jelenteni neked. Az érzések majd jönnek, ha nem is azonnal. Tudni fogod, ha eljön. Ha meg tévednél, akkor azt sose feledd el, hogy mindig van újrakezdés.
2011. ápr. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt mivel még nekem sem volt pasim jobban is örülnék egy ilyen srácnak.:)
2011. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Igazság szerint minden nap azon agyalok, h ideje lenne elkezdeni, mert elég szarul esik, amikor azt hallom - elég sűrűn - a távoli ismerősöktől, h minden héten más nővel volt, vadidegenekkel szexelt...de azon is gondolkozom közbe, h én nem akarok ilyen lenni, én egy olyat akarok találni, aki megfelel nekem, és szerethetem, ne csak egy éjszakás kaland legyen. Nem akarok ilyen lenni...de félek, h ha egyszer megtörténne vkivel - kizárt, h hivatásossal - akkor én is - mint a legtöbb pasi - szexfüggő lennék. De ezt csak egy féleképp tudhatom meg;) Köszi a válaszokat. (Y)
2011. ápr. 16. 19:41
 29/29 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Igazság szerint minden nap azon agyalok, h ideje lenne elkezdeni, mert elég szarul esik, amikor azt hallom - elég sűrűn - a távoli ismerősöktől, h minden héten más nővel volt, vadidegenekkel szexelt...de azon is gondolkozom közbe, h én nem akarok ilyen lenni, én egy olyat akarok találni, aki megfelel nekem, és szerethetem, ne csak egy éjszakás kaland legyen. Nem akarok ilyen lenni...de félek, h ha egyszer megtörténne vkivel - kizárt, h hivatásossal - akkor én is - mint a legtöbb pasi - szexfüggő lennék. De ezt csak egy féleképp tudhatom meg;) Köszi a válaszokat. (Y)



Kedves kérdező! Hidd el nekem, tapasztalatból beszélek, hogy miután már volt alkalmad egy igazi együttlétben, utána már nem fogod olyan szörnyűnek látni a dolgokat, mint most.

2011. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!