Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfit szeretek. Párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfit szeretek. Párszor randiztunk, még nem történt köztünk semmi, de nem sok választ el attól hogy a szeretője legyek. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt. Azt már tisztáztuk, hogy nem válna el - ezt nem is akarom. Van veszíteni valóm? 35 éves vagyok ,egyedül nevelem a kislányomat ,és nem vágyok "feleség"szerepre.
2011. márc. 27. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vágysz a feleség szerepre akkor mit vacilálsz? Nincs veszítenivalód, mondjuk a férfinek van, de az az ő dolga...
2011. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. no meg annak legyen lelkiismeret furdalása, aki házas.:-)
2011. márc. 27. 18:48
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkozok, hogy a 30-as éveimre az én hozzáállásom is ilyen lesz ehhez a szerető-dologhoz?! Nagyon remélem, hogy nem...
2011. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
gratulálok kérdező ennyi ésszel szabad lábon vagy már ne is haragudj 35 évesen belemászol 1 házasságba szép bár a csávó sem kutya de rólad is megvan a véleményem:)mehet a piros kéz de ez a véleményem:P
2011. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szép! Eléggé én-központú a kérdésed. Veszítenivalód nincs, ha lenne lelkiismereted akkor lenne, mert esetleg felmerülne benned, hogy "hé, talán ennek a hapsinak is van családja, gyereke, és talán nem kéne még jobban belemászni, mert esetleg tönkreteszem egy kisgyerek életét". De ugyanúgy a szeretődben is felmerülhetne.
2011. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Undorító dolog, a helyedben elásnám magam , szégyeld magad. 16 éves vagyok a szüleim pont egy ilyen hozzád hasonló ribanc miatt váltak el. Nagyon becsületes ember lehetsz....
2011. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Ne hallgass a sok erkölcsrendészre akik leosztanak. Mindenkinek joga van a boldogsághoz. Az én szüleim is elváltak fiatalkoromban, de én megértettem és nem haragudtam egyikükre sem, sőt a későbbi párjaikkal is jóban voltam. Nem értem, hogy miért kell ezen kiakadni.
2011. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát tényleg énse értem hogy mért kell ezen kiakadni ... pfff ... mert ugyebár olyan rendjén való dolog elvenni más családját.Hányingerem van az ilyen nőktől,ezek nem is nők hanem ribancok. És tényleg csak sajnálni tudom, hogy erkölcsileg meg érzelmileg ilyen gyengék vagytok hogy nem veszitek észre hogy ez milyen dolog... szánalom...
2011. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Nem veszi el senki családját

Elvenni valamit csak erőszakkal lehet, tehát a férj hagyja ott a családját. De ebben az esetben erről sincs szó hisz leszögezte a kérdésben, hogy nem akar feleség lenni. A ribancság meg teljesen mást jelent...

2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
azt írtad, hogy szereted. akkor ebből csak szex nem lenne. amúgy én 2O évesen ezt elítélem teljesen. nem kezdenék nős pasival, mge olyannal sem, akinek van párja.. a pasi részélős egy gerinctelen dolog, amúgy én úgy vagyok, hogy a nők összetartanak. nem tenném ezt meg senkivel. csak olyat teszek, ami nekem sem fájna.
2011. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!