Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutat be az anyukájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be az anyukájának?

Figyelt kérdés

A párommal 21 évesek vagyunk, 8 hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást, úgy érzem, komolyan gondolja velem, hosszú távra tervez, és tudja, hogy én is. Viszont még mindig nem mutatott be az anyjának, és még sosem jártam náluk. Apukája külön él tőlük, neki mégis már rég bemutatott, a bátyját és az összes barátját már a kapcsolatunk legeleje óta ismerem.

Jó a kapcsolatuk az anyukájával, és szoktak is rólam beszélni, a párom is sokat beszél nekem róla, meg a többi rokonról.

Ő nagyon jóban van az én szüleimmel. Akkor vajon mégis mire vár??

21/L


2011. márc. 27. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet szégyel otthon valamit csak ez lehet a megoldás valami miatt szégyelné amit látsz
2011. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg ezt Tőle?
2011. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, tudom, hogy ezt kéne tennem, de várom, hogy hátha előbb-utóbb előáll maga ezzel az ötlettel, és azzal nagyon boldoggá tenne. Nagyon rosszul esik ez nekem, és kellemetlen lenne rákérdeznem egy olyan dologra, amit neki kéne kezdeményeznie.
2011. márc. 27. 18:56
 4/7 A kérdező kommentje:
És persze nem akarom, hogy ezek után csak azért vigyen haza, mert én szeretném. Azt szeretném, ha Ő akarná, maga miatt.
2011. márc. 27. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én családomban volt olyan, hogy 36éves volt a férfi, 1 éve voltak együtt a barátnőjével és csak akkor mutatta be az anyukájának. Azt mondta azért, mert csak azt akarja bemutatni, akit tényleg igazán szeret. Nagyon anyás :D
2011. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy komolyabb kapcsolatban, és azért a 8 hónap már mondható annak, szerintem nem arról kéne szólni, hogy most szégyellem megkérni, vagy neki kéne előállni vele.

Lehet, hogy ő is szégyell valamit előtted. De azzal kéne őt megnyugtatnod, hogy azt mondod, hogy mutassa be neked az anyukáját.

Csak lazán és ne szégyelld! Én is így voltam vele, bár nálunk csak a távolság miatt volt nehezebb megismerkedni. Főleg úgy,hogy egyből náluk aludtam.

Szóval nyugodtan kérdezz rá, mert egy kapcsolatban mindketten egyenlő felek vagytok, hát viselkedjetek is úgy, ne féljetek kérni egymástól, ne szégyenkezzetek egymás előtt semmi miatt.

2011. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8 hónapja vagytok együtt.

Tedd félre a neki kell kezdeményezni elméletedet.

Mond meg a barátodnak,hogy neked rosszul esik az,

hogy nem mutat be az anyukájának.

Megkérdezed tőle miért,közben mondhatod azt is neki,hogy

előtted ne szégyelljen semmit,mert szereted.

Ha kifejtette a dolgot,mond meg neki,hogy ezt nem azért mondtad,hogy csak azért vigyen hozzájuk mert te akarod,

csak akkor ha ő maga is szeretné,akkor vigyen fel.

Így megtudod mi volt ennek az oka,amiért nem mutatta még be.


Beszéljétek meg a dolgokat,egy jó kapcsolatban mindent

meg lehet beszélni,remélem sikerül ezt a problémát megoldanotok.


Remélem segítettem.

19/L

2011. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!