Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezetnétek rá a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezetnétek rá a párotokat arra, hogy beszéljen többet pl. a terveiről?

Figyelt kérdés

Sokszor próbáltam már vele beszélgetni, de általában csak az sült ki a dologból, hogy én beszéltem, ő meg hallgatott. Próbálta kifejteni a véleményét, nagy levegőt vett, mintha mondani akarná, de aztán semmi. Elhallgat.

Múltkor sikerült kihúznom belőle pár dolgot, de mintha harapófogóval kéne. Rossz, mert sok dologról nem tudom mi a véleménye, pedig érdekelne nagyon, de erőltetni meg nem akarom. Szeretném tudni, hogy mik a tervei mondjuk velem, ha egyáltalán vannak...

Ha valaki tudna valami férfibeszéltető praktikát...


2009. febr. 25. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint miről akarsz vele beszélgetni? Mert pl ha velem beszélnek piszlicsáré dolgokról az engem se nagyon érdekel.
2009. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl. összeköltözés (egyszer már beszéltünk róla, de nekem szükségem van valami megerősítés félére, hogy nem gondolta meg még magát, vagy hogy tényleg jól átgondolta-e) gyerektervezés (ettől valószínű megijedne, nem is merem neki megemlíteni), ha van valami problémája azt mondja el, meg ilyenek. Ő nagyon ritkán beszél a dolgairól, pedig azért örülnék, ha tudnám, hogyha valami nem tetszik neki.
2009. febr. 25. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

A férfiak nem tudnak ilyen dolgokról beszélgetni, a klasszikus értelemben, ahogy a nők szeretnék. Legalábbis a nagy többség. De a kifaggató technikát ismerhetnéd. A nagy beszélgetések nem úgy zajlanak, hogy leültök aztán hajrá, hanem a hétköznapi tevékenységek pl főzés, pakolás stb közben, mikor csak úgy dumáltok, kérdezgeted. Ha másra figyel, pl hogy bepakoljon a hűtőbe, valamivel le van foglalva, könnyebb megoldani a nyelvét. Ha már beszéltetek az összeköltözésről, hülyeség nyaggatni, hogy "de ugye nem gondoltad meg magad?" persze, Te csak megerősítésre vágysz, de ettől egy pasi hülyét kap, mi a fenének bizonygassa folyton, ha már megbeszéltétek?

A másik: az ellenkezője, a folyton-mindent-megbeszélünk sokkal, de sokkal rosszabb a "keveset mond de akkor velőset" típusnál. Nekem ilyen is, olyan is volt, elhiheted. A lotyogós még azt is meg akarja vitatni, hogy a pénisze most épp merre görbült szex közben, épp csak grafikont nem akar rajzolni az orgazmusaid nagyságáról, hogy aztán megvitathassátok.

Ne aggódj, a pasid jól van összerakva. Gyerek kérdésnél meg inkább figyeld, hogy viselkedik rokon gyerekekkel, vagy ha az utcán láttok babát, mit reagál. Ez sokkal többet ér bármennyi beszédnél.

2009. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D A grafikonoson jót nevettem. :D

Gyerekekkel hogy viselkedik? Oda meg vissza van értük. Kiszúr egyet, egyből nézi, meg pofákat vág neki, nem bírja őket figyelmen kívül hagyni. De amint arról esik szó (nem én szoktam neki mondani), hogy neki lesz sajátja, totális ellenállás. Neki nem kell gyerek! Én meg egyre jobban szeretnék, de hogy álljak elé, hogy ne fusson világgá? Puhatolózás teljes kudarc. Nem veszi a lapot, vagy lehet magában megtárgyalja, csak engem hagy ki belőle? :)

2009. febr. 25. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiúk nem értik a puhatólózást. A fiúk nem értik a célzásokat. Az egyértelmű célzásokat sem.

Ha tudni akarsz valamit kérdezd meg egyértelműen, és aztán hallgasd meg a választ. Ha megsértődsz a válaszon akkor ő nem akar majd később arról a dologról beszélni.

Az jó, ha hűtőpakolás közben kérdezel!

2009. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!