Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetem ennél is egymérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetem ennél is egymértelműbbé a barátomnak, hogy az exem már egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés

4 évig jártunk,van egy közös kislányunk ezért tök egyértelműen tartjuk a kapcsolatot és úgy érzem tényleg jó barátok lettünk.

A barátom persze iszonyú féltékeny ezért ezt mondtam neki "A Peti már akkor is hidegen hagyna,ha álló fa.okkal ugrálna elöttem"!

Mi kell még ennél több szerintetek?


2009. febr. 25. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én is iszonyúan féltékeny lennék a helyében. Van egy közös gyereketek az exeddel. Ez a gyerek közted és közte egy örökké tartó kapocs, ami lehetetlenné teszi, hogy ő és Te "csak barátok" legyetek, mert ő a gyermeked édesapja. Az exed valószínűleg pontosan tudja ezt, és azt is, hogy a volt párod ezt a különleges helyzetét ki tudja használni, hogy esetleg visszaszerezzen. Ő neki egy örök fenyegetés marad, vagy legalábbis addig, amíg nektek is nem lesz egy közös babátok. Lehet, hogy hülyeségnek tűnik elsőre, de szinte 100%, hogy ez jár a fejében. És igen, mielőtt azt mondanád, hogy Te soha, semmikor, sehogyan nem jönnél újra össze vele, hidd el, egy nőt nagyon könnyű meg/visszaszerezni, ha egy férfi ilyen helyzeti előnyben van. A párod is tudja ezt. Még egy dolog, nem tanácsolom, hogy olyasmiket mondj előtte, hogy "akkor sem, ha álló farokkal ugrálna előttem", mert ez neki elég érdekesen jön le, és nem úgy érti, ahogyan Te gondolod. A pároddal azt kell közölnöd, hogy a ő a másik férfinél (Petinél, ha jól értettem), minden szempontból több, jobb, és az sem számít, hogy történetesen van egy közös gyereketek.
2009. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok, egy dolgot rosszul írtam: "Az exed valószínűleg pontosan tudja ezt" helyett "A párod..." Egyébként pasi vagyok én is, és voltam már kicsit hasonló helyzetben, amikor "a múlt árnyaival" kellett viaskodnom.
2009. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez nehéz helyzet, de úgy gondolom,hogy fordított helyzetben Téged is zavarna a dolog!Az még hagyján,hogy egy életre összeköt titeket a közös gyerek, de az,hogy barátok vagytok...Próbáld meg az exeddel való kapcsolatodat minél jobban leegyszerűsíteni a kapcsolatod érdekében!Ugyanakkor a párodnak meg kell valahol értenie, mert azzal együtt,hogy párkapcsolatot kezdett Veled, elfogadta azt is,hogy van egy gyermeked!
2009. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!