Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez lehetséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges? Szeretnék hinni benne, hogy ez megtörténhet!

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a hősszerelmes, de tudni szeretném hogy van-e közületek olyan aki, akivel megtörtént vagy ismer olyat, hogy 15,16 (..) éves lány és fiú összejöttek, és utána összeházasodtak, együtt éltek, gyerekeik születtek.. Vagy csak mese, hogy ilyen létezhet?
2011. márc. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
apám, anyámat 17 éves korába ismerte meg...azóta együtt vannak :) most fater 51 éves anyám meg 46
2011. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyanyámék. Van ilyen, nem mese. Csak ritka.
2011. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AndiBandi93 ***** válasza:

Konkrétan töritanárom mesélte egyik óráján aki 9.-ben tanított: Életemben háromszor voltam szerelmes. Egyszer óvodában: játszottunk és véletlenül kiböktem a fülét egy ceruzával... Másodszor pedig általános iskolában, mikor görkorcsolyában kellett mennem a lányhoz, hogy felérjem... És harmadszorra itt, középiskolában 16 évesen, és az a lány akit akkor megismertem azóta is a feleségem. Gondolhatjátok, minden lány elérzékenyült "Aaaaa..."-ban tört ki :D

De milyen irónikus, itt ismerte meg a feleségét, és a két vagy három fiuk (nem tom pontosan mennyi van nekik) is a sulimba járnak :)

2011. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen a szüleim.

16l 25f voltak.

3gyerek

:)

2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

anyum 16, apum 17 volt ^^ most 39,40

mostis együtt vannak, 2 gyerek ^^

2011. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

anyum 17, apu 15. most anyu 41, apu 39

2 gyerek :)


18/L

2011. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!