Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszam az elérhetetlent? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszam az elérhetetlent? Ezt várja vagy most mi?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk elején vagyunk. Ő sajnos másik városban jár főiskolára elég messze tőlem.Ritkán találkozunk de naponta kétnaponta beszélünk.mikor hogy engedi időnk. Sokszor mondja hogy szeret és fél hogy elveszít,igyekszik apróságokkal meglepni még úgy is hogy nincs a közelembe. Viszont amikor biztosítom arról hogy nem veszíthet el, hogy ne aggódjon emiatt mert én is nagyon szeretem akkor megváltozik. és átmegy nemtörődömbe. Pl: Ritkábban jelentkezik, mintha minden mindegy lenne neki..stb. Ezek szerint jobb ha éreztetem vele hogy elveszít mert akkor viszont nagyon körülugrál". Nem értem miért változik meg ilyenkor a viselkedése.

21/L


2011. márc. 29. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő elérhetetlennek tűnik, te elbizonytalanodsz, ha te tűnsz annak, ő is elbizonytalanodik. Ez az ideális kapcsolat számodra? Két bizonytalan ember. Nem beszélgetnek, inkább szívatják a másikat. Gondolod, hosszútávon ez működne? Lehet, nem venné észre előbb-utóbb, hogy csak játék az egész? Nem gyanús, hogy megunná a játékot, és félrejárna, amíg nem talál valaki mást?
2011. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a tánc. 2 lépés elöre 1 lépés hátra. Sokszor szükség van erre hidd el! Igen lépj idönkét egy lépést hátra de vigyázz, hogy ne többet!
2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!