Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy pasi, és mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, és mondta, hogy én is neki. Játsszam kicsit az elérhetetlent? Úgy tudom, ez hatásos.

Figyelt kérdés
Mármint, jobban fog-e akkor értékelni? Ha nem "ugrok" azonnal a karjaiba. Ne értsetek félre, tényleg tetszik és a világért sem szeretném megalázni meg hasonló. Hanem csak hogy érezze, talpraesett vagyok, van karakterem, VALAKI vagyok. Mert pl én nem szeretem, amikor érzem hogy valaki papucs, jellemtelen. Messze nem kell tökéletesnek lennie, csak merje felvállani magát, legyen önmaga olyan, amilyen a hibáival együtt.
2011. okt. 9. 17:28
1 2
 1/11 Hungy ***** válasza:
Hát akkor inkább Te is önmagad légy, és ne próbáld megjátszani magad.
2011. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyan legyél, amilyen vagy.

Ha megjátszod magad, azt úgyis észreveszik.

2011. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem megjátszás az, ha kicsit elérhetetlenné válok. Csak érdekesebbé teszi a dolgot. Nem tudom.
2011. okt. 9. 17:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Pl olyan volt, hogy múlt héten nagyon vágytam rá, hogy találkozzunk pénteken. De a barátaimmal is olyankor szoktunk találkozni. A barátaimat választottam. De azon a héten amugy találkoztunk már, szerdán. Meg előtte vasárnap is.
2011. okt. 9. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
A szokásos programjaidat nem kell lemondani, de a megjátszás kiderül. Ha én látom, hogy a nőt nem érdeklem nagyon, akkor visszavonulok. Nem szeretem, ha félgőzzel állnak hozzám, elveszi a kedvem.
2011. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem..Köszi. Jó látni mit gondol erről az ellenkező nem :)
2011. okt. 9. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak pcit félek attól, hogy készpénznek vesznek. De majd rajta leszek a dolgon, hogy megteremtsem az egészéges egyensúlyt.
2011. okt. 9. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Lehet, hogy addig játszod az elérhetetlent, amíg a srác azt fogja hinni, hogy nem is érdekel téged, és lelép.

Mi rossz van abban, ha kimutatod a ragaszkodásodat?

Én sose szerettem ezt a meccselést a két nem között.

Legyél őszinte, és mutasd ki az érzelmeidet.

Ha szeret, örülni fog neki.

2011. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem igenis van értelme ennek a játszmának férfi és nő között. Persze nem szabad túlzásba vinni, és ésszel kell, de ha nem kap meg csettintésre, attól csak izgalmasabbá válsz a szemében, tapasztalataim szerint.
2011. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én szoktam játszani barátomnak az elérhetetlent és akkor jobban akar..nemtudom néha működik csak nem szabad túlzásba vinni
2011. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!