Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt vettem észre magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre magamon, hogy tisztára elvagyok idegenedve az emberektől főleg a lányoktól, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Tizedikes középiskolás vagyok, és mostanában egyre rosszabb kedvem volt, és gondoltam ezen változtatnom kéne.

Szünetben kb mindig egyedül vagyok, nem szeretem a felesleges konfliktusokat, és utálok beszélni, szóval ha nem muszáj inkább meg se szólalok.

Régen még az általánosban állandóan piszkáltak, meg kilencedikben sok csaj mondta, ronda vagyok meg stb, és kiderült, hogy ez nem igaz. :/ később kiderült, hogy elég gáz csajok..

De ma az volt, hogy mellém ült egy idegen srác, egyszerűen rögtön leléptem, mert ideges lettem és feszült.


2011. márc. 29. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hasonlítok hozzád, csak nem ilyen mértékben. Én sem szeretek beszélni, inkább magam vagyok. Iyen vagy és kész, nincs ezzel gond.
2011. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg szociális fóbia, irány a pszichiáter
2011. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Általánosban engem is folyton b aszogattak, de megvédtem magam, ha kellett. Én sem szeretek beszélgetni, mások közelsége kifejezetten terhes a számomra. Mára már ez annyira elhatalmasodott rajtam, hogy nem tudok mit kezdeni vele.
2011. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hasonló voltam, mint te. Voltam emiatt pszichológusnál is, úgyhogy első forrásból tudom ez mi. Pontosan az, amit az egyik előző válaszoló írt: szociofóbia. Nem kell megijedni, nem olyan komoly dolog, és saját magad tudsz rajt változtatni. Durvább esetben felírnak szorongás elleni gyógyszert, de azt nem ajánlom, mert nagyon drága, és nagyon sz.r mellékhatásai vannak.
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!