Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rossz emberektől kérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rossz emberektől kérdezem. De összejönnétek 23 évesen egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy kiszemeltem, elvileg a hétvégén nála alszom, de most jött a társaságunkba egy 16 éves lány, aki ott lakik a szomszéd városban, ahova a srác melózni jár. És megkérdezte tőle, hogy merre lakik, mert ő itt meg it dolgozik.

Én elég messze lakom ehhez képest, és féltékeny lettem :( Én 22 vagyok, de szerintem a 16 se nem fiatal, se nem öreg. 6 év.


Szerintetek?


2011. aug. 4. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát harmatos jó kis suna

de mondjuk kinek mi és miért

2011. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez a korkülönbség ebben a helyzetben sok.


Kérdésre válaszolva: nem.

2011. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha csak szexszelni akarsz, a jövő nem érdekel, nem tervezel semmi komolyat, akkor persze. Ha a lány is akarja, miért ne. (Tudom, most jönnek majd sokan azzal, hogy ők is így jöttek össze és 40 éves házasok, stb. de azért az átlag az, hogy ennyi idős lányok csak játszanak.) Ha nem zavar a játék csináld!

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor ne. 6 év nem sok, ha 25-31ről van szó (bár néha még akkor is), de így... hát, Te tudod.


L27

2011. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, bár ha nagyon jól kijövök vele és minden meg van benne és van olyan értelmi szinten mint egy 20 éves lány akkor igen, de amúgy nem.

21f

2011. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mimano ***** válasza:

Nem.


20/f

2011. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék vele össze, a 15-16 éves korosztály a legszeszélyesebb. Már ha komolyan gondolnád vele.

Ha meg csak szex, akkor jó szórakozást! :D

2011. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

A barátom összejött velem,pedig 30 éves,én meg 16 vagyok....

Nem kellenek a rosszindulatú megjegyzések.

2011. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én 22 lány vagyok, és bele vagyok zúgva ebbe a 23 éves srácba. Hétvégén találkozunk, egyszer már jártunk szeretett, csak szétmentünk. De most úgy érzem, mintha közeledne.

De most ettől a csajtól 2 perc után megkérdezte, hogy hol lakik, mert ő ott dolgozik. És ez a csaj 16 éves. És ő közelebb lakik hozzá, mint én.

2011. aug. 4. 20:52
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmit se jelent..
2011. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mármint mi nem jelent semmit?
2011. aug. 4. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!