Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak a fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak a fél éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
ötletem sincsen...:(
2011. márc. 30. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ez a nagy évforduló meg hónapforduló mostanság, én lassan 6 éve vagyok együtt a párommal, de egyet sem ünnepeltünk meg, legfőképp azért, mert nem tudjuk pontosan behatárolni, egy kb 6 hónapos időszak bármelyik napja ugyanolyan jó a kapcsolat kezdetére. Az első találkozás évfordulóján meg szoktuk jegyezni, hogy na, ma x éve hogy találkoztunk, de ennyi. Az év minden hetén van valami kis figyelmessége számomra, ahogy nekem is, az év minden hetén kapunk egymástól valami kis "ajándékot"... nem kell nagy dologra gondolni, egy fagyi, egy süti, valami kaja, amit ő csinál nekem vagy én neki, valami kis apróság. Nem kell hozzá sem valentin-nap, sem nőnap, sem évforduló, így ezeket mi egymás között nem is szoktuk tartani. Egyéb női családtag nőnapra persze kap egy csokit vagy egy virágot, de én nem várom el.


Ha mindenképp szeretnél valamit, azt ajánlom, süss neki egy rigójancsi muffin. Google a barátod, egyszerű és nagyon finom, és mégis kicsit különlegesebb.

2011. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép fehérneműt magadon ;). Az első hozzászólónak meg annyit, hogy ne akarja megváltoztatni a mostani ifjúságot, és becsülje meg, hogy neki ilyen jól megy, tartsa meg magának ezt az értéket, ne lobogtassa, mert mindenkinek máshogy esik jól :). Amúgy a süti is jó ötlet.
2011. márc. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vidámpark belépőt. Labirintus belépőt.

Vagy valami szexi ruhát magadra.

2011. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az év forduló azt jelenti, hogy eltelt minimum egy év nem? A fél év az nem lehet évforduló. Mit vettél az egyhetes "évfordulótokra"?
2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, félreértettél, az évfordulóval semmi bajom, a házassági vagy a kapcsolatban élők évfordulóit a legtöbben emgtartják, sőt, óriási botrány, ha valamelyik fél elfelejti :) Ezeket az évfordulókat normálisnak tartom. De azt, hogy "ma vagyunk 1 hónaposak, 3 hónaposak, fél évesek, 8 hónaposak" meg stb... miért nem naponta mérik akkor? Ráadásul én el sem tudom képzelni, hogy hogy lehet egy sima kapcsolatot napra pontosan behatárolni. Nekem csak olyan kapcsolataim voltak, amelyek egy hosszú folyamat után érték el a célt. Az első találkozás? Az első csók? Az első együtt töltött éjszaka? Az első, amikor kimondtuk mindketten, hogy szeretjük a másikat? Ezekre mindre emlékszem napra pontosan, de egyikhez sem tudom kötni a kapcsolatunk kezdetét igazán :)


Ezzel nem megváltoztatni, vagy elítélni akarok másokat, csupán tényleg nem értem, hogy lehet úgy elintézni, hogy na akkor mától járunk. Tegnap még nem volt semmi, de ma már együtt vagyunk. Ez is olyan, mint a felnőtté válás hivatalosan. Ha március 3-án 18 órakor születtél, akkor március 2-án nem vagy még nagykorú, két nappal később már mindne gond nélkül. Ezalatt a két nap alatt semmit nem változtál jó esetben. Persze tisztában vagyok vele, hogy kell valami határvonalat húzni, hogy egyszerűbb legyen az életünk, de ettől még nem teljesen logikusak ezek a határok, ha belegondoltok :)


Továbbra is valami sütit ajánlok, esetleg valami program. Cirkusz, állatkert, vacsora, vagy valami könyv, amit régóta szeretne, hasonlók.

2011. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyos amit írtál, de sajnos nem mindenki tudja ilyen szabad szelleműen felfogni a dolgot, többek közt én sem, túl gyakrolatias vagyok hozzá. Úgy értem, párommal a kapcsolatunk elején tényleg mi is csináltunk ilyen hófordulókat, bár nem fújtuk annyira föl és idővel "leszoktunk" róla, de azt hiszem gyakorló szerelmes pároknak nem árt :). Ettől függetlenül tiszteletben tartom és csodálom a gondolkodásod :). De nem tévedek, nem tiniként jöttél össze a pároddal, ugye? :)
2011. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és ugye nem tévedek, Kedves Kérdező, Te ugye még elég fiatal vagy?
2011. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, amikor megismertem, 17 múltam, amikor összejöttünk, ő akkor volt 28. Decemberben eljegyzés, gyűrű-terv is van már :) 2004-ben ismertem meg egy online játékban, valamikor júliusban, aztán 2005 tavaszán találkoztunk először, azóta "fizikailag" is együtt vagyunk, bár már pár hónappal előtte is több volt köztünk, gyakorlatilag foglaltnak tekintettük magunkat, csak még nem is találkoztunk... hozzáteszem, képet sem láttunk egymásról a találkozás előtti utolsó hónapig :) Tudom, furcsa, de valahogy így volt jó. Én igazából nem akartam kapcsolatot, nem is akartam nagyon találkozni vele, mert úgy voltam vele, az csak elronthatja ezt a "barátságot". A kevés barátom mellett ő volt az egyetlen, akivel tényleg bármiről tudtam beszélgetni, feszélyezettség nélkül. Végül ez személyesen is megmaradt, tehát azt hiszem, elég komoly alapokon nyugszik a kapcsolat. Merek egy életre tervezni vele :)
2011. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wow, gratulálok az eljegyzéshez :)! Oké, nagyjából mindegyik érvem megdöntötted, szóval egyezzünk ki egy döntetlenben, mivel a párod már nem volt tini :P.
2011. márc. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!