Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit adjak a barátomnak évfordulónkra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit szeret.
2011. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
logikus...csak gondoltam vannak már itt tapasztalt emberek... de azért kösz
2011. jún. 18. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
mézeskalácsház :D vagy egy szexy fehérnemű és rá masni
2011. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ékszer( karkötő, nyaklánc) vagy fotóalbum a közös képeitekkel, vagy például egy szív alakú párna rajta a közös képetek vagy a párnába belehímzed a monogrammotokat + szívet vagy hasonlókat tudok javasolni..
2011. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uuuu....utolsóóó ezek nagyon jók ...köszönöm szépen hogy segítettél!! :)
2011. jún. 18. 20:38
 6/8 Koldus ***** válasza:
Hát mondjuk engem nem igazán hatna meg valami szíves cucc, túl giccses meg sztem nem férfinak való ajándék. Akkor már inkább ékszer. óra vagy tényleg egy szexi fehérnemű, combfix stb és egy felejthetetlen este (esetleg sztriptízzel fűszerezve :))
2011. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemrossz:D:D
2011. jún. 18. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem Love zsetont.:D barátnőm is azt vett barátjának, énis azt fokógok évfodrulónkra. szerintem szokkkal hasznosabb, mint egy karkötő..;) közös ajáéndék, é szserintem tetszeni fog neki. googlezz rá:D
2011. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!