Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónaposak leszünk mindjárt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónaposak leszünk mindjárt. Mit vehetnék max 2000 ft ig?

Figyelt kérdés

Nem akarok haszontalan, ostoba dolgot venni.

Virágokat nem szereti, csoki sztem snassz dolog, plüssállatokat azt szereti, van is neki csomó. Ezenkivül nagyon szereti a zenét, szinte mindenfélét, és tud is játszani hegedűn, meg csellón.

Vagy legyen az, hogy veszek mittom én ilyen vicces felíratú bögrét, vagy, vmi kis mókás ajándéktárgyat?

AZ az igazság egyébként, hogy annyira komoly dolgot nem akarok a csajtól, kb nyár elejéig tervezem, hogy együtt leszek vele.

esetleg vigyem el valahova?

18/F

17/L


2011. márc. 30. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele lenni akkor minek ajándék? Hülyeségnek tartom hogy minden hónapban meg kell ünnepelni hogy "együtt vagyunk". Szerintem évente bőven elég.
2011. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

csak vmi kis dologra gondoltam, azért a miheztartás végett...

Ő már elhalmozott így is ajándékokkal, én meg nem vettem neki még semmit.

2011. márc. 30. 09:44
 3/17 anonim ***** válasza:
hát 2000 forintból nem nagyon tudod elvinni sehova,amit azért érdemes megfogadni,az az hogy kérdezd meg hogy merre menne szívesen.nekem pl.az is elég ha veszünk egy kávét és kimegyünk sétálni a parkba.ami még jobb:ne vegyél semmit!ha az elején elhalmozod minden jóval akkor egy hosszabb idő után már mondhatni szar lesz ha nem veszel semmit...a közhiedelemmel ellentétben,kevés lány várja el,hogy állandóan költsenek rá és ajándékokat vegyenek nekik.legalább is én is ilyen vagyok.legyél kreatív.szerintem elég ha figyelmes vagy és elviszed egy kis költségű helyre
2011. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak nyár elejéig akarod megtartani, akkor meg minek viszonzod az ajándékozást? :) Hogy annál nehezebb legyen elhagyni?
2011. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Pökhendi vagy és gáz. Így megtervezni, hogy meddig leszel vele? Szívesen lehánynálak.

Pedig én is fiú vagyok.

2011. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

figyelj öreg, k*rvára semmi közöd nincsen hozzá!

A kérdésre válaszolj, ha meg ezt nem teszed ne iy írj ide, és oltogassál másokat.

2011. márc. 30. 10:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Vidd el valahová, gesztus a fontos + hogy vele legyél nemm az hogy hűű milyen értékes dolgot adsz neki..
2011. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak pár hónapig tart a kapcsolat, mit számít mit veszel neki.

Amúgy grat. hogy ennyire kicentized az emberi kapcsolataidat.

FU

2011. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Veszel neki egy csokor virágot, és egy szabócentit, amiből minden nap vághat le egy centit, amíg veled lehet.
2011. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél képeslapot, és nyugtatót, majd írd meg neki, hogy mik a szakításos terveid, az aprót meg tartsa meg.
2011. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!