Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár nap múlva egy hónaposak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva egy hónaposak leszünk a párommal. Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Mit vegyek vagy csináljak neki? Ő is 18 éves.



18/N


Köszi a válaszokat! :)


2011. okt. 18. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorát. :D
2011. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap? Szerintem semmit,csak említsd meg neki.Minden hónapban meg akarod majd lepni? :)
2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Semmit.
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

Semmit. Majd 1 évet ünnepeltek...

Majd ha nagy leszel, rájössz h 10-20 éves kapcsolatok távlatában az az egy hónap nevetséges. Örülök, hogy most lelkes vagy, de azért nem kell egy 1. hónapfordulóból országos ünnepet csinálni..

2011. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
majd az 1 évesre.
2011. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak 1 hónapja vagytok együtt, akkor az nem olyan sok idő, így elég ha csak egy tábla csokit adsz neki, pl ami a kedvence a csokikból, vagy akár egy doboz bonbon, ha meg nem szereti az édességeket lepd meg egy finom ebéddel vagy készítsd el a kedvenc ételét vacsorára! Én exemmel 6 és fél évig voltam együtt, s sosem ünnepeltük meg a hónapfordulókat úgy, hanem az évfordulókat ünnepeltük meg pl kirándulással, s a mostani párommal, akivel sokkal jobb minden, vele már 8 hónapja vagyok együtt, vele sem ünnepeljük a hónapfordulókat, esetleg csak beülünk egy étterembe, vagy megmasszírozzuk egymást!


25/N


25/N

2011. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Írj neki egy aranyos ki sms-t és ennyi. 1 hónap nem a világ és amúgy sem kell hozzá szoktatni őket. :)
2011. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nyilván semmi nagy dolgot nem akarok csak vmi kis jelképeset.. igen minden hónapfordulón.


Vacsora nem rossz ötlet de annyiszor evett már a főztömből hogy az nem lenne olyan különleges.

2011. okt. 18. 12:23
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Bocsika,de erről a kérdésről a legújabb reklám jut az eszembe

"Ugye tudod,hogy már 1 hete járunk??

szerinted kit hívjunk meg a lagziba? Szerintem a szülőkön kívül a barátok is ott lehetnek..

-olyan jó hogy 1 hete járunk...:)(valami bankos reklám)


Na ilyen az 1 hónapos együttjárás is..Azt nem szokták megünnepelni.Ha 1 éve járnátok akkor oké,megértem..de 1 hónap.. :)(te kinél bankolsz???)

2011. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 sumergo ***** válasza:
59%
Semmit, ez említésre sem méltó "évforduló". Valamint nem jó hozzászoktatni ilyenekhez. Az sem biztos, hogy örülne az "ünneplésnek", hiszen jóformán még nem is ismeritek egymást.
2011. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!