Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pedofília kis korban már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofília kis korban már kialakul vagy felnőttként vmi kihozza?

Figyelt kérdés
olvastam, h japánban rengeteg a pedofil. most akkor ez kamaszkorban már előjön, hogy csak és kizárólag a kisebbekre gerjed? érett nőkre/pasikra sosem? vagy divat lett? papok,japánok, tanárok, és még nők is vannak.
2011. márc. 30. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez már az anyaméhben eldől .
2011. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én amikor kicsi voltam (ovis), nagyon vonzódtam a velem egykorú kisfiúkhoz, pontosabban ahhoz a bizonyos részükhöz, sokat fantáziáltam róla. És mivel ez a vágyam sajnos akkor nem teljesülhetett, kicsit megmaradt bennem :S:S De remélem, hogy ettől nem számítok pedofilnak :S Megtenni biztosan nem merném.


Nem értem a pedofilokat sem, hogy hogy tudják ezt megtenni, tudhatnák előre, hogy örökre elcs*szik vele az életüket (megbélyegzés, börtön). Ők gyenge emberek, akik nem tudnak uralkodni magukon. Ez vonatkozik mindenféle szatírokra, nekrofilokra, megerőszakolókra, stb.


20L

2011. márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt olvastam, h ezek az emberek leragadtak a szexuális fejlődésben kamaszként, lehet trauma, genetikait is írnak és idegi rendellenesség is.
2011. márc. 30. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
köszi az infót :) hol olvastad, interneten?
2011. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemtom, ma olvastam egy cikket, és a hozzá kapcsolódó oldalaknál láttam. [link]
2011. márc. 30. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:

én meg ezt hallottam:

-antiszocialitás tinikorba

-prűd családi környezet

-és ahogy a csaj válaszoló is mondta kiskori szexuális élmények kölköktől:D

-de főleg genetikailag benne van vkibe


lehet nekem is van kis hajlam:D de lehet csak azé nézek meg egy néhány 7.est mert még nem volt bnőm...


f17

2011. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a pedofilia? Mit értünk ez alatt? Azt hogy a törvény 18tól engedi és az alatt? Mert a természet 13-14 évesen nem éretté tesz egy lányt. Spártában 12 évesen harcoltak a fiúk. Mi számít pedofiliának? Mert a természetesség alatt biztosan. A törvény meg egy más kérdés
2011. márc. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:

"a törvény 18tól engedi"


Hol?

Magyarországon 14-től engedi a törvény...

2011. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!