Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIGYELEM! Nagyon fontos! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIGYELEM! Nagyon fontos! Mit mondjak az előző barátnőmnek! Megkértem hogy hívjon fel, és nem nagyon tudom hogy mivel tudnám kivigasztalni? . Mert hogy már pár hete kicsit depis. Lehetőleg gyorsan mondjátok

Figyelt kérdés
...KÖSSZI, DE NAGYON....
2011. márc. 30. 14:24
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:
bővebb infók nélkül nem tudok én semmit sem mondani...
2011. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérdezd meg hogy mit akarsz tudni, és válaszolok, hogyha elmondod hogy mit tegyek
2011. márc. 30. 14:28
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen infóra vagy kiváncsi?
2011. márc. 30. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is: ha te szeretnél vele beszélni, neked kéne fölhívni.:)
2011. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kingaa1 ***** válasza:
hát mi az ex bánata... mgeg hgogy kicsit bővebben ird le az eseményt...
2011. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az ő számát nem tom mert új a telóm, és nincs benne, de megkértem az egyik osztálytársamat hogy kérje meg.
2011. márc. 30. 14:46
 7/8 A kérdező kommentje:

hát így történt: megkérdeztem hogy akar-e jönni velem valahova, és neki egyből az volt a válasza hogy "NEM, mert elegem van belőled."

és ekkor közölte velem, hogy szakít velem.

de leginkább azt nem értem hogy azt az okot hozta fel arra a kérdésre hogy miért van elege belőlem, hogy azért mert le se szarsz.

márpedig nem szartam le, mert épp most hívtam randira.

kb. héttel utána szereztem egy új barátnőt, és teljesen féltékeny lett. ott kezdődött ez a kis depressziója. ma néptánc órán páros táncot kellett táncolni, és én most ezzel az új barátnőmmel volt, és amint vége lett az órának kirohant a WC-re sírni...valahogy nagyon szomorúnak érzem magam tőle, vagy inkább csak sajnálom..

2011. márc. 30. 14:58
 8/8 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy: *amint vége lett az órának kiment a WC-re sírni a régi, nem az új
2011. márc. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!