Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nyomuljak rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyomuljak rá, vagy inkább legyek türelmes? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, és nagyon jóban is vagyunk, de van baratnöje, mikor ketten vagyunk meg nincs ott a bnôje akkor nagyon aranyos, emg ölelget meg minden.. de nemtudom hogy inkább nyomuljak most rá, vagy legyek türelmes, mert ugye van bnöje, picit régebben kb 1 és fél onapja akart is velem járni, csak akkor nekem volt barátom. mit tegyek?? :S segíccseteek léciiii! :S
2011. márc. 30. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel van barátnője, hagyni kellene, tiszteletben kellene tartani hogy foglalt!

MEg gondolj már bele , hogyha vele ezt csinálja, hogy amikor nincs ott a nője, ölelget, majd veled nem fogja megtenni???? HMMM????

Vagy te erre vágysz?

Én nem foglalkoznék egy ilyen "sráccal" , ez egy megbízhatatlan, komolytalan Don Huan!

Csak strigulának kellenél neki, vagy hencegni a vihogó haverjai előtt!

Én átgondolnám!

2011. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor várd ki a sorodat.
2011. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló az Don Juan... :D
2011. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a régi barátodhoz :P de komolyan! :)
2011. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mért mennék vissza hozzá?.. az egyyébként sem jönne már össze, merthogy pont ez a fiú aki most tetszik nekem, bekavart akkor régen a kapcsolatunkba a barátommal.. azért szakítottunk..
2011. márc. 30. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Magamból indultam ki >.<

Nekem volt barátnőm most pont ugyanígy van, összeakar jönni egy másik fiúval aki miatt szakítottunk...és hát annak a fiúnak van barátnője. De én szívesen vissza fogadnám őt :D

2011. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!