Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hajtsak rá vagy nyomulj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hajtsak rá vagy nyomuljak egy pasira?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor próbálkozz amikor kettesben vagytok,mert mi pasik mások előtt igencsak szégyenlősek vagyunk...
2010. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem! Kösz a segitséget! :)
2010. febr. 19. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2010. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami nagykerekű terepjáró pl hummer na az tuti
2010. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
traktorral
2010. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csak teljes diszkréció mellett, mivel a pasik is úgy szeretik, én nem szeretem ha feltűnően nyomul egy csaj, mert azért az nem igazi préda ugyebár:D nem kell kimutatni teljesen az érzéseidet, elég közeledni kicsit, hogy érezze az illető, hogy akarsz tőle valamit, de ha túlzásba viszed észre fogja venni, és úgy fog tekinteni rád, mint egy prédára, akit könnyen megszerezhet(becserkészhet) így azért oda kell figyelni a dolgokra, a pasik vadászok mint tudod:D:D minél akaratosabb egy csaj és minél nehezebb megszerezni, annál jobban kívánja és küzd érte, míg nem kaparítja meg, ezt tartsd jól szem előtt, mert ha ezekbe a hibákba bele esel, csak csalódni fogsz és azt ugye nem szeretnél egy pasi miatt, mert van sok másik a Földön...
2010. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget! :)
2010. febr. 27. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!