Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsületedet vagy az érzelmeid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsületedet vagy az érzelmeidet helyeznéd előnybe párod félre lépésének keretében?

Figyelt kérdés

Szombat este megcsalt a párom az exével. Az exe eddig keményen próbálkozott de sikertelenül „elméletileg”. Még aznap találkoztam párommal de furcsa viselkedése miatt gyanakodtam és kérdőre vontam. A legprofibb módon belehazudott a szemembe


Hétfőn egy rögzített beszélgetéssel szembesítettem amiben egyértelmű a esemény. Sirt, kiborult, megbánás jelei látszódtak rajta. A miért re azonban nem kaptam választ: a kapcsolatunkban nem vétettem hibát illetve a srác elvileg leteperte. (a sex ha jól tudom 2 személyes…)


Mit tennél annak fejében hogy:

Örülten szereted a lányt

Bizalmi szinted nullára redukálódott

Nem tudhatod mikor hazudik és mikor nem

Kitudja hányszor lépet félre

És mért léphetet félre ha nem nálad van elvileg a gikszer


22/f egyetemista vagyok, a párom 21/L pénztáros


2011. márc. 30. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen elhagynám a lányt. A miértre komplex magyarázatok lehetnek, kezdve ott, hogy a régi tűz nem hunyt ki, esetleg pillanatnyi fellángolás, vagy bármi más.
2011. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy a szemedbe hazudott és csak a bizonyítékok hatására omlott össze. Ezek után soha nem tudhatod kivel kavar. A legjobb, ha otthagyod. Nem azért mert megcsalt, hanem mert megcsal és hazudik.
2011. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ébredj fel, a barátnőd megdugatta magát a volt pasijával. Ilyet egy lány sem tesz aki szeret téged. Mert még ha csak egy csók lett volna, és többet nem engedett volna akkor oké, az sem szép de megbocsájtható. Ez már nem. Bármikor újra megteszi, hiszen visszafogadod mert szereted. Csak ki fog használni. Ennél csak jobbat találsz.
2011. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "véletlenül" megtörtént. Lányoknál főleg nem.

Mielőtt megismertem a páromat, én nagyon vígan elvoltam a hódítgatásaimmal, a pasizással, nem érdekelt se föld se ég, élveztem, hogy akarnak, és mindig azon töprengtem, hogy a fenébe fogom rábírni magam arra, hogy hűséges legyek, ha egyszerűen fizikailag képtelennek érzem magam rá?

Aztán megismertem Őt, és magam sem hittem el, de komolyan nem akartam már senki mással lefeküdni, csak vele. Most is jól esik, ha valaki bókol, de sose hagynám, hogy rajta kívül hozzám érjenek, én meg főleg nem másznék rá másra. A lányoknál az érzelmek sokkal nagyobb szerepeket játszhatnak a vágyaknál. Sajnos ez azt jelenti, hogy ő már nem szeret téged eléggé ahhoz, hogy elég legyél neki. :S

Lépj tovább, bármennyire fáj, mert ha egyszer megtette, megteheti többször is.

20L

2011. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a problémám. A félrelépést esetleg le is nyeltem vólna de azt hogy belehazudjon a szemembe az akit szeretek... A legfőbb problémám viszont mégis az ok. Mit ronhattam el vagy miért tette azt amit.
2011. márc. 30. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez egy szomorú történet, de mielőtt belekezdenék a hagyd a fenébe mondatba előttem megindokolnám, hogy miért nem lenne jó, ha ezek után vele maradnál.

Az én meglátásom szerint egy jó kapcsolat alapja a hűség és a bizalom, ő mind a kettőt eljátszotta, hisz te magad mondtad, hogy már nem tudod mikor hazudik mikor nem... Teljesen megértem az érzéseidet, de gondolj bele, ha most megbocsátasz neki ki akkor állandóan ez jár majd a fejeden, hogy azon idegeskedsz mi van, ha megint találkozik az exével.

Én is 22 éves srác vagyok és már nem leszünk fiatalabbak, megérne több időt ezzel a lánnyal töltened, amikor annyi ember van a világban aki őszintén tudna téged szeretni?

Sajnos egyik véglet sem happy end, de ha most szakítasz vele akkor kevesebb ideig fogsz szenvedni.

2011. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16:44-es válaszoló vagyok, az ok szimplán a kaland is lehetett vagy a régi érzései fellángoltak az exbarátja iránt, ne azon emészd magad, hogy te mit csináltál rosszul... Itt nem te hibáztál, hanem ő, hogy nem bírta vissza fogni magát, mert ha valami baja volt veled akkor nem hiszem el, hogy egy 21 éves lány nem tudja elmondani. Szóval nem te hibáztál!!!!
2011. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyértelmű a következmény. Úgy érzem ma nagy ivászat lesz.
2011. márc. 30. 16:57
 9/13 anonim ***** válasza:
En azt szoktam mondani, hogy tartozunk magunknak annyival, hogy olyan parunk legyen aki tisztel minket. Ha kepes volt megcsalni, akkor nem hiszem,hogy tisztel teged. Keress mas csajt magadnak, vannak olyan lanyok is akik kepesek tisztelni a parjukat.
2011. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
el kéne hagynod. ez nem is "csak" egy árulás hanem rögtön 2 (megcsalás, hazugság). az a baj az ilyen megbocsájtásokkal, hogy hiába érzed úgy hogy megbocsátasz, valójában az életben nem tudod elfelejteni ezt neki, és még ha tegyük fel tényleg őszintén megbánta és sosem tesz ilyet többet, neked akkor is ott fog ülni a bogár a füledben. ez viszont folyamatos feszültséget generálna a kapcsolatban és előbb vagy utóbb ez véget is vetne neki. szóval csak fölösleges köröket járnátok egy-két hétig-hónapig
2011. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!