Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez esetben érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez esetben érdemes még küzdeni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, igazából szerelmes vagyok belé.

Nagyon jól elvoltunk, sokat beszélgettünk, de csak neten. Szerettem volna találkozni, de mindig közbe jött valami (Úgy gondolom nem csak kitaláció volt).

Sok olyan utalást tett, ami alapján nem lehetett félreérteni azt, hogy azért járna velem. SMS-eket küldött, egyszerűen mindent.

Aztán pár napja alig akar szóba állni velem, most végre ki tudtam szedni belőle az igazságot (amit már régóta tudtam). Azzal, hogy bevallottam neki, eszébe juttattam sok szép emléket. Szerelmes volt egy srácba, és néha eszébe jut. Azt mondta, hogy már nem szerelmes belé, de ha valakit napokig látok szenvedni emiatt, akkor nem hiszem, hogy ez igaz lenne. Akárhányszor írtam rá, elment, nem akarta ezt elmondani, csak azt, hogy fél, hogy csalódást fogok neki okozni.

Most fél, hogy emiatt a fiú miatt nem lehetne boldog. Fogalmam sincs, mit érez irántam, én nagyon erőltettem, és erőltetem a találkozást, mert ez olyan, mintha egy hullával beszélgetnék, nem jön át semmi.

De most már csak annyi a válasz, hogy nem tudja.

Mit csináljak? Felejtsem el? Vagy pár nap után kérdezzek rá megint, és ha azt mondja, hogy nem, nem akar velem találkozni, esetleg nem tudja, akkor végleg hagyjak fel vele?


2011. márc. 31. 20:04
 1/2 Kései Sirató ***** válasza:
Adj neki még esélyt. Hátha leülepszik benne az a régi dolog és beléd szeret. Mondd neki, hogy te szereted és éreztesd is vele.
2011. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éreztetem, rengetegszer mondom, 5-10 oldalas leveleket írok neki, de nem tudom.
2011. márc. 31. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!