Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem bízok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem bízok a barátnőmben pedig nincs rá okom?

Figyelt kérdés
Hello lassan 1 éve vagyunk együtt és valamiért nem bízok benne persze nem veszekszünk meg semmi de valamiért nem tudom elhinni hogy én vagyok neki a megfelelő pedig szeret és ezt ki is mutatja de valahogy mindig bennem van fogalmam sincs miért de sose veszünk össze és nagyon jól elvagyunk de 1 szerüen néha ha nincs velem valamiért rossz érzés tőr rám és hülyeségek jutnak az eszembe ja mind2 en 18 évesek vagyunk ha ez fontos köszi a válaszokat előre is
2009. febr. 26. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hello!

ez nem tudom miért, de velem is gyakorta előfordul.

pl hogy milyen lenne ha megcsalna, vagy mással lenne úgy.

nem tudom mi lehet az oka. valószínűleg az, hogy az ember olyan, hogy képes a legnagyobb boldogságban is a legrosszabbra gondolni.

én is kíváncsian várom, h mit írnak mások, mert ez velem is elő szokott fordulni:S

2009. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
hülyék vagytok ennyi ...
2009. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ugyanez ha nincs velem eszembe jut minden hülyeség és úgy eltudja rontani a napom... bár ő is ilyen ahogy elmondta de olyan rossz tud lenni néha ha ilyenek járnak a fejembe...
2009. febr. 26. 18:06
 4/11 anonim válasza:
akkor csatlakoznék harmadiknak :) pontosan igy vagyok én is vagyis csak voltam, szeretett párom abszolút meg tudott győzni arról hogy senki nemkell neki rajtam kivül, egyszercsak elkezdtem bizni benne ésmár nem gondolok rosszra ha nincs velem. hogy miért lehet ez azt nem tudnám megmondani pontosan, volt már hasonló csalódásban részed? esetleg nem ugy jöttetek össze hogy neki még megvolt az előző barátja? sztem légy türelmes és háthacsak magadtól bizni kezdesz benne, amikor meg aggodalmaskodsz gondolj arra hogy idővel mindig kiderül ha beborul ;) sztem nem sokat segitettem, sorry 23/F
2009. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sajna velem is ez volt nem biztam meg a baratomban:) De rajottem h.a bizalom nagyon fontos s h.ha o nem bizna bennem akkor rosszul esne,s most mar szerencsere bizook benne
2009. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok +int: nem vagyunk hülyék. kikérem magamnak. vannak emberek, akiket már sokat átbasztak, arról nem ők tehetnek. én is ilyen vagyok, sok csalódásban volt már részem.

nem tudom hányadik válaszoló aki minősített: remélem párszor te is pofára fogsz esni és aztán bízz valakiben utánna:) nehéz....

2009. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nem vagy biztos magadban, és félsz, hogy nem vagy elég jó neki.
2009. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
ott a pont 18:10-es!!! lehet ő a hülye mert még sosem vette észre h átvágták :) kár az ilyen kommentárért koptatni a billt! a kérdőnek még annyit ha szereted a lányt akkor muszáj biznod benne...különben megfertőzi a boldogságotokat :)
2009. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jééé velem is ez van néha.22 vagyok (ffi) és hetkoznap egyetemen vagyok, csajom meg otthon kozepsuliban. Nekem is ilyen hulyeségek jutnak eszembe, pedig tényleg semmi okom rá, a barátnőm szinte rajong értem és én is érte. Szerintem ez iylen felesleges aggodás, ha nagyon szeretsz valakit, nem élvezed hanem szorongásaid vannak hogy mi lesz ha elveszíted. Nekem ugy sikerül ezeken átlendülnöm, hogy lefoglalom magamat, elterelem a buta gondolatokat.
2009. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enis Enis akarok csatlakozni,vegre egy aktiv forum amin ez a kerdes...engem is atbasztak sokszor,ezert valahogy en se birom elhinni h en vagyok az igazi,hiaba o ezt mondja es minden ok...mostmar kezdek bizni benne de most az merul fel h 15 eves es vajon tenyleg ugy lehet ahogy`eltervezzuk`...marmint azt mondja h nem kell neki mas es en vagyok/leszek neki mindig is ha rajta mulik...de mivel 15 eves igaz lehet ez?[nem en vagyok az elso baratja,de olyan sok tapasztalata sincs,es kicsit gyerekes,de lehet ebben hinni,igaz szemelytol fugg] koszi,es bocs ha offoltam vagy valami...
2009. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!